Výlet do Prahy? Najděte si zde levné ubytování

Praha rozhodně čas od času stojí za návštěvu. Vždyť se na ni jezdí dívat i lidé ze vzdálených zemí, dokonce z jiných kontinentů. Je něčím, na co bychom jako Češi měli být právem hrdí. Cizinci z ní bývají unešení. Jenže vzhledem k vysoké návštěvnosti ze zahraničí jsou i ceny služeb v Praze na Česko dost vysoké.

Chcete-li najít ubytování v centru Prahy, pravděpodobně se nedoplatíte. Za slušné peníze tam seženete leda tak hostel, v tom případě vás ovšem čeká snížený komfort. Radíme raději něco jiného – najít si ubytování v okrajové části Prahy dostupné metrem.

Z ubytování do centra metrem za 30 minut

Pěkné levné ubytování v Praze najdete například na Černém Mostě. Na hlavní nádraží se odtud metrem dostanete za 24 minut, do centra Prahy podobně. Zdejší ubytovna nabízí jak dlouhodobé, tak krátkodobé ubytování za slušné ceny. Dvoulůžkový pokoj vychází na 200 Kč na noc za osobu. Ti náročnější mohou zvolit 2 až 4lůžkové soukromé pokoje standard (sdílená koupelna) nebo comfort (vlastní koupelna) v cenách 250 Kč a 350 Kč na osobu a den. To jsou pořád velmi příznivé částky.

Vše potřebné najdete v okolí

Pravděpodobně budete mít v Praze nabitý program, protože je tam toho opravdu hodně k vidění, takže se na ubytování dostanete jen večer. Kdyby vám ale zbýval čas, v blízkosti je Centrum Černý Most, kde si pohodlně nakoupíte, dále multiplex Cinestar, divadlo Horní Počernice a SAZKA ARENA. Myslete na to, až sem pojedete třeba na nějaký koncert a budete shánět ubytování.

Ubytování si rezervujete pohodlně telefonicky

Chcete vědět, jestli jsou na termín vašeho výletu ještě dostupné pokoje? Není nic jednoduššího než zvednout telefon a zavolat. Rezervujte si své místo, ať máte ubytování zajištěné raději trochu předem. O takto dobré nabídky je zájem, zejména mezi Čechy. Zahraniční turisté se nechávají zlákat nabídkami drahých hotelů.