Jaké dárky ocení chlapci? Máme pár tipů

Chceš udělat radost? Vánoce jsou za dveřmi, nebo Tom, Pepa či Pája má narozeniny už za pár dní a ty pořád ne a ne najít ten správný dárek. Pojďme se společně probrat nabídkou toho, po čem touží většina klučičích srdcí a tref se konečně do černého s našimi tipy na dárky pro kluky.

Funko POP! Figurky nejen pro fanoušky

Pro někoho více, pro jiného méně známé figurky Funko POP se staly hitem a věnovat se jejich sbírání je skutečně běh na dlouhou trať. Jde o menší postavičky, které žánrově pokrývají všechno přes videohry a seriály, až po hudební scénu. Mezi největší lákadla z nabídky Funko POP beze sporu patří postavičky Funko POP Star Wars, v čele s postavičkou Funko POP Darth Vader nebo figurkou Funko POP Yoda. Vedle jednotlivých figurek můžeš (nejen) v období Vánoc zamachrovat třeba Funko POP adventním kalendářem a za nízkorozpočtového kinga budeš platit v případě, že sáhneš po oblíbené Funko POP klíčence.

Populární Tlapková patrola

Protože kluci milují hrdiny a často i zvířátka, tak ve většině případů u Tlapkové patroly tleskají radostí. Seriál o roztomilých štěňatech pozvolna prosákl asi do všech oblastí, které si dokážeš představit, a tak rodiče malých milovníků vrtících ocásků a neohroženého štěkotu mají skutečně z čeho vybírat. Asi nejvíc frčí plyšáci z Tlapkové patroly a za nimi jsou v těsném závěsu nejrůznější figurky psích hrdinů. Pokud chceš být při výběru dárku pro kluky trochu kreativnější, zkus zapátrat po osuškách, hrnkách, kšiltovkách nebo dalších věcech s tímto oblíbeným dětským motivem.


Chase, Tlapková Patrola – Zdroj: Prokonzole.cz

Hry pro hráče konzolí

Deskové a jiné společenské hry mají samozřejmě mezi dárky své stálé místo, nicméně teď je řeč o hrách na PS 4. Z opravdu široké nabídky her si vybere i ten nejnáročnější milovník konzolového hraní. Takže na tobě už je jen zjistit, jestli dává přednost adventurám, závodním hrám nebo jestli prahne po nějaké novince. Pokud chceš trochu ušetřit a vybraná hra nemusí zrovna vonět novotou, zkus zapátrat po starších PS4 titulech. Ty se dají sehnat prakticky v plném lesku, za podstatně nižší částky a udělají stejnou radost.

Pokémoni do sbírky

Možná tě napadne, že tady jsme se sekli o pár desítek let. OK, počátky Pokémonů sahají někam do devadesátek, nicméně jejich obliba neutichá ani teď. Poslední dobou je to spíš naopak. A tak víc jak původní seriál zná dnešní generace dětí hlavně hru Pokémon Go určenou pro mobilní telefony nebo tzv. Pokémon kartičky, označované jako TCG (Trading Card Game). Právě ty v posledních letech opět šplhají na vrchol popularity. Podobně jako se kdysi vyměňovala céčka nebo třeba kartičky hokejistů, dnes děti „šmelí“ právě zmíněné karty Pokémon. Vedle nich ale můžeš kluky podarovat i celou řadou dalších tematicky laděných věciček. Krom oblečení, nejrůznějších doplňků do domácnosti, postaviček Funko POP Pokémon a plyšáků, můžeš sáhnout i po hrách na PlayStation 4 nebo celé řadě školních potřeb s motivem kreslených oblíbenců. Z Pokémonů se stala legenda a ty máš rozhodně z čeho vybírat.

Cubone, Funko POP Pokémon – Zdroj: Pixaby.com

Tipy na dárky pro kluky už máš. Necháš se inspirovat?