Jarmark chutí Teplice: Zažijte den plný zábavy a chutí!

Jarmark chutí v Teplicích. Zdroj: Archiv Jarmark chutí 2022.
Jarmark chutí Teplice. Zdroj: Archiv Jarmark chutí 2022.

Přijďte na nezapomenutelný Jarmark chutí Teplice, který vám přináší gastronomické zážitky, hudební vyžití a uměleckou vášeň. Objevte svět, kde můžete ochutnávat, poznávat a nechat se unést na místa, kde se setkávají chuťová dobrodružství a kreativita.

Vítejte na Jarmarku chutí v Teplicích, kde vás čekají dva nezapomenutelné dny plné gastronomických zážitků, hudební pohody a umělecké inspirace.

Poutavé přednášky o výživě

Přijďte do PREMIERE CINEMAS Teplice, kde se můžete těšit na poutavé přednášky o vlivu výživy na zdraví. Od předních odborníků se dozvíte cenné informace o potravinových alergiích, důležitosti zdravého střeva a bude vám odtajněno, jaký je rozdíl mezi jednotlivými tuky.  Vaší pozornosti by zajisté neměla uniknout ani přednáška věnovaná rizikům spojeným s tetováním.

Jarmark chutí Teplice - předávání kulinářských dovedností. Zdroj: Archiv Jarmark chutí 2022.
Jarmark chutí Teplice – předávání kulinářských dovedností.

Jarmark chutí Teplice: Poznejte tajemné chutě

Na kolonádě domu kultury na vás čeká bohatý program. Poznejte tajemné chutě, které jste ještě neokusili, a objevte tu svou. V nabídce budou například speciality z Thajska a Mexika. Tyto chutě můžete poznávat oba dva dny jarmarku. Nažhavte své chuťové pohárky a degustujte! Po celou dobu trvání můžete navštívit různě tematicky zaměřené stánky.  Neopomeňte ani krásu porcelánových trhů, kde vám bude představen český porcelán z Dubí. Pokud si budete chtít zvěčnit prožitek z tohoto jarmarku, neváhejte a zavítejte k fotostěně Jarmarku chutí!

Jarmark chutí Teplice - tradiční porcelán.
Jarmark chutí Teplice – tradiční porcelán.

Bohatý program pro děti

V parku za domem kultury jsou pro nejmenší návštěvníky připravená poutavá představení, jako je VANDA A STANDA nebo BOBÍK A KAMARÁDI, kde se mohou setkat s Bobíkem osobně. Sváťovo divadlo nabídne představení POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE. A to není vše, čeká vás také vystoupení žáků ZUŠ Teplice a požární útok od SDH Košťany. Pro vaši zábavu bude k dispozici skákací hrad, soutěže, tvůrčí dílna, sportovní aktivity a mnoho dalšího.

Jarmark chutí Teplice - zábava pro děti.
Jarmark chutí Teplice – zábava pro děti.

Jarmark chutí Teplice: Kulinářský svět na dotek prstu

Poznejte svět kulinářského umění jako nikdy předtím! Markéta Hrubešová, Lukáš Uher a Honza Heřmánek vás provedou nejen skvělým programem na pódiu, ale také vařením na dotek prstu s důrazem na zdravější potraviny. Těšit se můžete také na hudební vystoupení kapely Pavel Houfek a soutěže s partnery akce, včetně AG FOODS, Nestlé a Tescomy. A pokud byste rádi získali tipy od profesionálů, připojte se k vaření s Lukášem Uhrem a Honzou Heřmánkem. Přijďte, poznejte a nechte se unést do světa chutí a zábavy!

Jarmark chutí Teplice - kulinářské skvosty.
Jarmark chutí Teplice – kulinářské skvosty.

Podobný a přeci trochu jiný

Na jarmarku vystoupí mnoho hudebních umělců.
Na jarmarku vystoupí mnoho hudebních umělců.

Páteční i sobotní program se nesou v duchu gastronomickém. Můžete se tedy těšit na aktivity, které nepropásnete, ať akci navštívíte v jakýkoliv z těchto dvou dnů. Ale pozor, pozor! Některé body programu jsou jediné a jedinečné! Přednášky tematicky zaměřené na výživu si můžete poslechnout jen v sobotu. Hudební program se v jednotlivých dnech bude také lišit. V pátek vám bude hrát Pavel Houfek a v sobotu se můžete těšit na Frajerky z Galerky.

Nalaďte se na atmosféru jarmarku a zavítejte do Teplic!

Foto čerpáno a poskytnuto z archivu Jarmarku chutí 2022, za což děkujeme!

Jarmark chutí hraje všemi barvami.
Jarmark chutí hraje všemi barvami.

Kde se „Jarmark chutí Teplice“ koná?

PREMIERE CINEMAS TEPLICE, OC Galerie Teplice
Náměstí Svobody

Dům kultury Teplice – kolonáda
Mírové náměstí 2950
415 01
Teplice

Ústecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
22. -23. září 2023, 10:00 – 18:00 hodin

Vstupné:
zdarma

Kontakt

Tel.: +420 739 256 557
E-mail: info@jarmarkchuti.cz
Web: www.jarmarkchuti.cz