První Vinohradský GulášFest: Ochutnávejte a zatančete si s čerty!

Vinohradský GulášFest s pochodem Krampus čertů
Vinohradský GulášFest s pochodem Krampus čertů, plakát. Zdroj: Kulturní, vzdělávací a informační centrum KVIC Brno - Vinohrady

První ročník jedinečného Vinohradského GulášFestu v Brně slibuje den plný chutí, tradic a nezapomenutelných zážitků. Těšit se můžete na ty nejlepší kotlíkové guláše, Krampus čertů v doprovodu bubenických mistrů a velkolepou ohňovou show. Prožijte sváteční den 17. listopadu pekelným způsobem. 

Ochutnejte ty nejlepší kotlíkové guláše a staňte se porotci v soutěži o titul mistra vinohradského guláše. A vezměte s sebou celou rodinu, protože Vinohradský GulášFest nabízí bohatý doprovodný program. Děti si mohou zasoutěžit a zatancovat s hodnými čertíky či tvořit v dílnách, dospělí zase užít živé muziky v podání hudebního tělesa MARE a další zábavy. Nebude chybět bohatá nabídka jídla a nápojů, včetně zimních punčů.

Vinohradský GulášFest s pochodem Krampus čertů
Vinohradský GulášFest s pochodem Krampus čertů. Ilustrační foto. Zdroj: pixabay.com

Pochod čertů, ohně a bubny

Od 17 hodin začíná pochod více než 60 Krampus čertů ze Slovenska, Česka i Rakouska, které budou doprovázet bubeničtí mistři. Průvod povede kolem plotu celého areálu bývalé ZŠ Bzenecká v Brně na Vinohradech, samotná show pak proběhne uvnitř areálu. Čeká vás velkolepá ohňová show a bubenická exhibice, o níž se postará bubenická škola samby ESCOLA DE SAMBA BRNO.

Kde se Vinohradský GulášFest koná?

Areál bývalé ZŠ Bzenecká
Bzenecká 23
628 00 Brno

Jihomoravský kraj

Datum a vstupné

17. listopadu 2023 13.00–19.00

Vstupenky
Základní vstupné: 150 Kč
Děti od 6 let: 50 Kč
Děti do 6 let ZDARMA

Vinohradský GulášFest se soutěží o nejlepší kotlíkový guláš
Vinohradský GulášFest se soutěží o nejlepší kotlíkový guláš. Zdroj: pixabay.com

V ceně vstupného není degustace gulášů, ty se budou kupovat zvlášť (30 Kč / 1 degustační porce).

Doporučujeme včasný nákup vstupenek, kapacita areálu je omezená. Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím sítě SMS TICKET zde.

Kontakty

Tel.: +420 544 216 529
E-mail: kvic@vinohrady.brno.cz
Web: www.kvicvinohradybrno.cz