Sáňkovat se? Ano! Uvolněte se a vzhůru na kopec

Cesta dolů na saních
Užijte si ničím nerušenou jízdu na sáňkách v krásné přírodě. Zdroj: Snow&Fun s.r.o.

Sáňkovat se nás baví nejvíc, když jsme malí nebo když máme malé děti či vnoučata. Dovádět můžete třeba na nejdelší sáňkařské dráze ve Špindlerově Mlýně. Nebo se bavte na Komáří vížce a Černé hoře. 

Špindlerův Mlýn: Vydovádějte se na nejdelší sáňkařské dráze

Hledáte-li nevšední program na víkend nebo jen chcete využít večerní čas pro lyžování, tak to vše nabízí Špindlerův Mlýn. Najdete zde zajímavé aktivity, které zde můžete podniknout. Lze vyrazit na sáňkařskou dráhu. Na sáňkách si užijete spoustu zábavy ať už s dětmi, s partou kamarádů nebo s firemní klientelou.

Komáří vížka na Komáří hůrce stojí za výlet se sáňkami nebo boby

Víte, kde je skvělé místo na bobování v Krušných horách? Přece Komáří vížka na kopci Komáří hůrka neboli Komárka nedaleko městečka Krupka. Je to jeden z nejrozpoznatelnějších krušnohorských vrcholů a oblíbené výletní místo v létě, zimě, zkrátka po celý rok.

 

Bobování na Komáří vížce v Krušných horách. Zdroj foto: <a href="http://www.krusnohorci.cz">Krušné hory - Krusnohorci</a>
Bobování na Komáří vížce v Krušných horách. Zdroj foto: Krušné hory – Krusnohorci

Sáňkařská dráha v Černé hoře: Parádní jízda Zvonkovou cestou

Sáňkařská dráha je ideálním dopravním místem pro ty, co mají rádi zimu a sníh, ale lyžování není jejich koníčkem. Vyzkoušejte sáňkařskou dráhu na Černé hoře v Krkonoších! Čeká vás parádní jízda, spousta dobré zábavy i krásné výhledy. Nasedněte, připravte se a hurá z kopce dolů.