Spojme síly proti smrtijedům! V Duchůplném muzeu se bude čarovat

Duchůplné muzeum
Duchůplné muzeum. Ilustrační foto: Muzeum loutkářských kultur Chrudim

Symbolicky v pátek 13. října 2023 se v chrudimském Muzeu loutkářských kultur uskuteční jubilejní 10. ročník oblíbené halloweenské akce Duchůplné muzeum. Tentokrát proběhne ve znamení čar a kouzel, neboť se pro návštěvníky otevře tajná kouzelnická škola, volně inspirovaná příběhy Harryho Pottera.

Smrtijedi se vrátili! Porazíme je spolu? Taková výzva čeká v pátek 13. října na návštěvníky halloweenské akce Duchůplné muzeum. Odvážní kluci a holky budou zasvěceni do kouzelnického řemesla a za pomoci Albuse Brumbála a dalších postav z knih J. K. Rowlingové budou vzdorovat zákeřným smrtijedům a mozkomorům, služebníkům temného pána Voldemorta. Navštíví sklepení Muzea loutkářských kultur, vstoupí do Magického světa loutek, vyřeší několik misí a získají odměny a hlavně harry-potterovské zážitky!

Jako obvykle je strašidelný dýchánek v Muzeu loutkářských kultur rozdělen na dvě části. Ta klidnější od 15 do 18 hodin je určena pro ty mladší nebo méně odvážné kouzelníky, od 18 hodin se pak rejdy přízraků spustí naplno a protáhnou se až do 21 hodin.

Následující den, v sobotu 14.října 2023, si můžete třípatrovou expozici v kulisách Duchůplného muzea a s hracími listy projít již bez strašidel a přízraků.

Magický svět loutek
Magický svět loutek. Zdroj: MLK Chrudim

Kde se Duchůplné muzeum koná?

Muzeum loutkářských kultur
Břetislavova 74
537 60 Chrudim

Pardubický kraj

Datum a vstupné

13. 10. 2023 15.00 – 21.00

Vstupné: 150 Kč, děti do 3 let zdarma

Kontakty

Tel.: +420 469 620 310
E-mail: puppets@puppets.cz
Web: www.puppets.cz