Vánoční putování za hvězdou: Projděte se Hostivařským lesoparkem!

Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay.com
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay.com

Prožijte nezapomenutelné Vánoční putování za hvězdou, které se koná 23. prosince 2023 od 15:00 do 17:30 hodin v Hostivařském lesoparku. Tento nový a kouzelný zážitek vás zavede na krátkou trasu plnou vánočních radovánek.

Tvořte s dětmi Vánoční hvězdičku

Podnikněte výpravu za Vánoční hvězdou! Je to kouzelné putování! Na trase v Hostivařském lesoparku budete moci navštívit tři stanoviště, kde se vaše děti, pod vedením andělů nebo vánočních skřítků, budou moci ponořit do tvořivosti a vytvořit si vlastní vánoční hvězdičku z kolíčků či špachtlí.

Stanoviště budou nádherně vánočně zdobená, a to včetně svítících vánočních sobů, hvězdy, vláčku, „sněžítka“ a vánočního kolotoče. Celá trasa bude ozdobena papírovými vločkami a nasvícena vánočními řetězy.

Praktická doporučení

Nezapomeňte na lucerničku nebo baterku. Dopřejte dětem svobodu pohybu bez svátečního oblečení, protože bude probíhat práce s tavicí pistolí, herkulesem a barevným sprejem. Pokud chcete vzít s sebou svého pejska, není to problém. Mějte ho však na vodítku. Do Hostivařského lesoparku dorazte raději MHD.

Podpořte dobrou věc

Kromě toho můžete podpořit skvělý projekt Domova Tereza. Za symbolických 50 Kč zakupte vánoční výřezy – kouličky, na které si můžete napsat věnování. Z každé kouličky půjde 46 Kč na podporu klientů Domova Tereza, kteří milují kontakt s koňmi.

Zažijte magii Vánoc a podpořte dobrou věc!

Kde se akce „Vánoční putování za hvězdou“ koná?

Vánoční putování
K obecním hájovnám 1615/6
102 00
Praha

Kraj Praha

Datum akce a vstupné

Datum akce:
23. prosince 2023, 15:00 – 17:30 hodin, v případě potřeby déle

Vstupné:
Děti nechte tvořit vánoční hvězdu – za 80 Kč, ostatní zdarma (možno platit na místě hotově či QR kódem)

Kontakt

Jitka Kadečková
Tel.: +420 776 221 248
E-mail: jitka.kr@centrum.cz
Web: www.kouzelny-svet-skritku.cz