Akce roku ve světě turistického a kempingového vybavení je tu!

Navštivte Výstavu stanů a vybavení do přírody. Zdroj foto: Vystavastanu.cz
Navštivte Výstavu stanů a vybavení do přírody. Zdroj foto: Vystavastanu.cz

Od 31. 5. až do 20. 8. 2023 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech již 26. Prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody. Největší akce svého druhu ve střední Evropě se představuje s nejširší nabídkou stanů, spacáků, karimatek a nově také batohů a kempingového nábytku. Těšit se můžete rovněž na velký outlet obuvi, spoustu produktových novinek, výstavní slevy i oblíbenou soutěž o atraktivní ceny.

Výstava stanů není zdaleka jen o stanech, jak její tradiční název naznačuje. Naopak. Lákadel, které jsme si pro návštěvníky pro tento rok připravili je vícero. Vyberou si u nás lidé, kteří chtějí vyrazit na výlet s rodinou, na dovolenou, do přírody, za sportem, na expedice i ti, kdo si chtějí užít léto na zahradě či chatě,” říká Vít Hruška, mluvčí Výstavy stanů.

Produktová skladba opět doznala výrazných změn

Čeká na vás 160 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce. Navštívit můžete také naprosto unikátní spacákové a karimatkové ležení, kde si na vlastní kůži vyzkoušíte všech 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobný počet karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích.
Nově přibyla ucelená kategorie turistických a městských batohů, která čítá na 500 modelů a nesmíme zapomenout ani na kempingový nábytek – 300 modelů křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového vybavení.
“Ale ani to ještě není z novinek vše. Na 200 m2 výstavní plochy jsme totiž vybudovali velký outlet obuvi do přírody a na volný čas.” uzavírá výčet novinek Vít Hruška.

Ostatní vybavení a oblečení se nám letos do haly nevešlo. Můžete si ho ale na Výstavu stanů objednat z e-shopu 4camping.cz, který Výstavu pořádá, a následně si ho na zdejší výdejně vyzkoušet a zakoupit.

Prohlédněte, osahejte, vyzkoušejte – na Výstavě stanů je vše dovoleno

Nespornou výhodou a hlavní předností výstavy zůstává možnost si všechny vystavené produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. To platí jak pro zboží vystavené na Výstavě stanů, tak také pro to, které si na zdejší výdejnu objednáte z e-shopu 4camping.cz.

S výběrem vhodného vybavení vám pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.
“U nás se odpovědi a rady dočká každý – úplný laik i ostřílený veterán. Každý zákazník má jiné potřeby, požadavky a jiná očekávání. Zakládáme si na tom, že u nás se vám dostane kvalitní péče a maximálně individuálního přístupu. Nezáleží na tom, zda hledáte spacák na chatu, křeslo na ryby nebo stan do Himalájí.” rozvádí jednu z hlavních předností akce Vít Hruška.

Soutěž o ceny za půl milionu

Pro mnohé návštěvníky je velkým lákadlem i možnost zapojit se do soutěže o atraktivní ceny. Nejinak tomu bude i letos. V celkem 12 týdenních losování se hraje o 60 výher.
A na co se mohou zákazníci těšit? Díky Výstavě si dva výherci užijí parádní dovolenou na Korsice, ale hraje se i o deset pobytů v Krkonoších, Beskydech, na Šumavě nebo v Jizerských horách, víkendové pronájmy karavanů nebo obytných aut, skipasy na lyžovačku v zimě 2023 / 2024, vouchery na nákup knih, lety balónem nebo outdoorové produkty prémiových značek. Nebude chybět ani parádní horské kolo Kross, špičkový skialpový set Salomon, koloběžky Yedoo, grily nebo digitální fotoaparáty Sony.

Praktické informace: prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody

  •  Termín: 31. 5. – 20. 8. 2023, každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků.
  •  Místo: Výstaviště PVA EXPO Praha-Letňany
  •  Vstup i parkování (přímo u vchodu) jsou ZDARMA !
  •  Více na www.vystavastanu.cz. Všechen sortiment a ještě více najdete na www.4camping.cz