Hanácká neckyáda: Sestroj necky, pojeď pecky!

Hanácká neckyáda
Hanácká neckyáda. Foto: Simona Soušková

Ležet jen tak u vody je pro vás nuda? Zpestřete si léto a zúčastněte se Hanácké neckyády. Popusťte uzdu své fantazii a postavte si společně s kamarády originální plavidlo, kterým ohromíte porotu i diváky a ještě se u toho dobře pobavíte!

V sobotu 5. srpna v kempu Pádlo Morava v Horce nad Moravou na vás čeká ta pravá prázdninová pohoda na Mlýnském potoce! Nabitý program na vodě i na souši nabídne den plný zábavy, soutěží, muziky, tance a bohatého občerstvení pro děti i dospělé.

Hanácká neckyáda
Hanácká neckyáda. Foto: Simona Soušková

Pohádkové plavby pro děti

Program začíná již v 10 hodin plavbami pohádkovým lesem s řadou úkolů, za jejichž splnění čeká malé námořníky sladká odměna. Pro dětské návštěvníky akce je připraven ale i další program. Nebudou chybět skákací hrad, malování na obličej, další herní a sportovní aktivity a od 18 hodin se mohou těšit i na dětskou diskotéku s Martinou Qweetko Procházkovou, která jistě nachystá i nějaký společný taneček.

Hanácká neckyáda
Hanácká neckyáda. Foto: Simona Soušková

Hanácká neckyáda: Pestrá přehlídka plavidel

Jednotlivé závody Hanácké neckyády proběhnou mezi 15. a 17. hodinou. Do těch se může zapojit prakticky každý, kdo se stihne do 14 hodin v sobotu 5. srpna v kempu Pádlo Morava zaregistrovat. Závodit se bude v několika kategoriích, tím hlavním je závod o nejoriginálnější plavidlo, kde se cení originalita, nápaditost, ale i smysl pro humor a masky.  Stejně jako loni se uskuteční sprint na nafukovacích lehátkách či traktorových duších.

„Letos se mohou návštěvníci těšit na jednu novinku v podobě závodu na paddleboardech. Na místě budou paddleboardy k zapůjčení, ale zájemci o účast v této soutěži si mohou přinést i vlastní,“ prozrazuje za organizátory David Foretník, ředitel Rádia Haná.

O večerní zábavu se po 19. hodině postará kapela Acoustic Lumen. Po celý den bude připraveno i bohaté občerstvení.

Propozice k soutěži i podrobný program najdete zde.

Kde se Hanácká neckyáda koná

Vodácké tábořiště Pádlo Morava
Vodní ulice
783 35 Horka nad Moravou
Olomoucký kraj

Datum a vstupné

5. 8. 2023, 10–22
Vstupné:
děti zdarma
dospělí – do 19 hod. vstupné dobrovolné
večerní zábava se skupinou Acoustic Lumen – vstupné 100 Kč
Zpoplatněné aktivity:
pohádková plavba – 50 Kč / os.

Kontakty

Rádio Haná
Tel.: +420 604 693 732
E-mail: info@radiohana.cz
Web: www.radiohana.cz