Objevte kouzlo šperků na šperkařském festivalu a probuďte vlastní kreativitu

Šperkařský festival v Kroměříži
Užijte si krásy na Šperkařském festivalu v Kroměříži . Zdroj: Dan Čagánek, Hobby výstaviště

Šperky, kovová a skleněná bižuterie, drahé kameny a minerály, to vše bude k vidění na unikátní prodejní výstavě v Kroměříži, která se uskuteční již o tomto víkendu. Těšit se můžete také na bohatou nabídku originálních handmade výrobků, kreativní dílničky pro děti i dospělé a široký sortiment materiálů, které upotřebíte k vlastní tvorbě.

Hurá na handmade trhy!

O víkendu 10. a 11. února 2024 se Výstaviště Kroměříž promění v jedno velké klenotnictví, hostí totiž oblíbený Šperkařský festival a rukodělné trhy. Na ploše více jak 4000 m² se představí pestrá kolekce krásných šperků a ozdob z různých materiálů spolu se zirkonii, drahými kameny a minerály.

Šperkařský festival v Kroměříži
Objevte krásu drahokamů a minerálů. Zdroj: Dan Čagánek, Hobby výstaviště

Akce nepřinese radost jen příznivcům zdobné krásy, ale i všem, kdo milují ruční kreativní tvorbu. Potěšit se mohou pohledem na pestrý výběr handmade výrobků od předních českých firem a některý z nich si kupte. A výběr je veliký!

Šperkařský festival v Kroměříži
Handmade výrobky jsou jedinečné. Zdroj: Dan Čagánek, Hobby výstaviště

Na festivalu najdete překrásné svíčky, keramické výrobky, originální drátované zboží, dřevěné a papírové výrobky, textilní a dřevěné hračky, pletené a háčkované výrobky, lepené vitráže, originální oblečení pro děti i dospělé a mnoho dalšího. „Výstava nabídne skutečně širokou škálu produktů pro každého,“ slibují pořadatelé akce.

Šperkařský festival v Kroměříži
Šperkařský festival v Kroměříži. Zdroj: Dan Čagánek, Hobby výstaviště

Kromě toho máte jedinečnou příležitost spatřit mistrovství tvůrců v akci a pozorovat proces vzniku krásných a originálních děl. Ale možnost tvořit dostanete i vy sami! Pro děti i dospělé budou připraveny tvořivé dílničky, jako je výroba šperků a mandal, kreslení, ukázky ubrouskových technik, malování na obličej a mnoho dalšího. „Každý si zde najde něco, co mu přinese radost a zábavu,“ tvrdí organizátoři.

Šperkařský festival v Kroměříži
Tvořivé dílničky pro děti. Zdroj: Dan Čagánek, Hobby výstaviště

Inspirujte se a nechte se zlákat ke vlastní tvorbě. Na výstavě tak budete mít možnost nakoupit z širokého sortimentu materiálů, jako je bavlněná příze, korálky a komponenty, galanterie, umělecké štětce a fixy, floristické materiály a další. Každý si tu jistě vybere to, co se mu bude hodit pro rozvíjení vlastní kreativity. „Přijďte si užít den plný krásných a originálních výrobků a staňte se tvůrcem vlastních tvůrčích projektů,“ vyzývají pořadatelé festivalu.

Kde se Šperkařský festival a rukodělné trhy konají?

Hobby Výstaviště v Kroměříži, 10. únor – 11. únor 2024

Otevírací doba
9.00–17.00

Cena
Dospělí: 100 Kč
Důchodci nad 65 let, ZTP: 80 Kč
Děti do 150 cm, ZTP/P + doprovod: ZDARMA

Kontakty

Tel.: + 420 724 609 799
E-mail: hobbyvystaviste@tiscali.cz
Web: www.hobbyvystaviste.cz