Vánoce na zámku v Doksech: Zažijte vánoční prohlídky s divadelními herci!

Vánoce na zámku v Doksech. Zdroj: Infocentrum Doksy. Poskytla: Petra Křivánková.
Vánoce na zámku v Doksech. Zdroj: Infocentrum Doksy. Poskytla: Petra Křivánková.

Nechte ožít Vánoce na zámku v Doksech dne 9. prosince 2023! Zažijte nezapomenutelný prosincový den plný historie, vánočních příběhů a atmosféry. Přijďte na speciální vánoční prohlídky, užijte si hudební doprovod, a nechte se ohromit malým adventním jarmarkem s unikátními řezbářskými poklady.

Přijďte zažít Vánoce na zámku v Doksech!

Začněte svůj prosincový víkend jedinečným zážitkem na zámku v Doksech plném vánoční atmosféry a historického kouzla. Připojte se druhou prosincovou sobotu na speciální vánoční prohlídky s divadelními herci, kteří vás provedou příběhem „Vánoce u Valdštejnů“. Začátek prohlídek je naplánován na 13:00, 15:00 a 17:00 hodin, a vy se můžete těšit na hudební doprovod od nadaných žáků ZUŠ Doksy.

Zažijte vánoční kouzlo

Nechte se ohromit nejen historií, ale i atmosférou malého adventního jarmarku, který bude součástí akce. Užijte si možnost zakoupit originální výrobky od amatérského řezbáře Petra Kapalína, jehož výstava v městské galerii končí právě tento den. Muzeum Čtyřlístek bude mít pro vás připravené vánoční zábavy, které dodají tomuto dni zvláštní punc. Vstupenky na prohlídky můžete zakoupit již nyní v infocentru na zámku v Doksech nebo pohodlně online.

Nechte se ohromit a těšte se na Vánoce plné pohádky a radosti!

Tento speciální den nabídne nejen nezapomenutelný pohled do minulosti, ale také příležitost pro vánoční nákupy a zábavu pro celou rodinu.

Přijďte a nechte se unést atmosférou Vánoc na zámku v Doksech. Máte se na co těšit!

Kde se akce “ Vánoce na zámku v Doksech“ koná?

Infocentrum Doksy
Valdštejnská 183
Zámek Doksy
472 01
Doksy

Liberecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
9. prosince 2023

Vstupné:
Cena: 250,-Kč
Snížená cena: 150,-Kč

Kontakt

Tel.: +420 739 310 010
E-mail: info@infodoksy.cz
Web: www.doksy.com
Web: www.muzeumctyrlistek.cz