Vánoce ve Čtyřlístku: Ozdobte vánoční strom s oblíbenými hrdiny!

Vánoce ve Čtyřlístku. Zdroj: Infocentrum Doksy. Poskytla: Petra Křivánková.
Vánoce ve Čtyřlístku. Zdroj: Infocentrum Doksy. Poskytla: Petra Křivánková.

Ozdobte vánoční stromeček 9. prosince 2023 se čtyřmi kamarády, vytvářejte vlastní ozdoby a zakupte si nejnovější knihu plnou fantastických příběhů. Čeká na vás kouzelný večer ve společnosti Fifinky, Pinďy, Bobíka a Myšpulína.

Přijďte oslavit Vánoce ve Čtyřlístku!

Zažijte nezapomenutelný zážitek plný radosti a veselí, kdy se vydáte do světa Čtyřlístku a strávíte s nimi kouzelné Vánoce. Připojte se k partě nezaměnitelných kamarádů – Fifince, Pinďovi, Bobíkovi a Myšpulínovi – při zdobení vánočního stromečku v muzeu. Budete mít jedinečnou možnost tvořit vlastní ozdoby v dílničce a přinést do jejich světa ještě víc vánočního lesku!

Čeká vás fantastická příležitost

Nejenže si budete moci odnést vlastnoručně vyrobené ozdoby, ale také můžete zavítat do zdejšího otevřeného obchůdku. Tam vám bude k dispozici exkluzivní možnost zakoupit si nejnovější 22. Velkou knihu – Fantastické příběhy Čtyřlístku! Užijte si okouzlující příběhy vašich oblíbených postaviček a doplňte svou sbírku o tento unikátní klenot.

Na viděnou 9. prosince 2023 od 13:00 do 17:00 hodin!

Nechte se unést do světa pohádek a dobrodružství s Čtyřlístkem. Oslava Vánoc proběhne 9. prosince 2023 od 13:00 do 17:00 hodin. Jednotné vstupné je pouze 50 Kč, a za tu cenu získáte nejen nezapomenutelný zážitek, ale i možnost podpořit Čtyřlístek a jejich dobrodružství.

Přijďte a buďte součástí této výjimečné vánoční oslavy!

Kde se „Vánoce ve Čtyřlístku“ konají?

Muzeum Čtyřlístek 
Valdštejnská 183
Zámek Doksy
472 01
Doksy

Liberecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
9. prosince 2023

Vstupné:
50,- Kč

Kontakt

Tel.: +420 739 310 010
E-mail: info@infodoksy.cz
Web: www.doksy.com
Web: www.muzeumctyrlistek.cz