Vánoční dílny v Knihovně Ústeckého kraje: Navštivte oázu adventní kreativity!

Vánoční dílny v Knihovně Ústeckého kraje. Zdroj foto: Knihovna Ústeckého kraje. Poskytl: Jiří Poživil.
Vánoční dílny v Knihovně Ústeckého kraje. Zdroj foto: Knihovna Ústeckého kraje. Poskytl: Jiří Poživil.

Vstupte do vánočně laděného světa Knihovny Ústeckého kraje a nechte se unést atmosférou plnou tvořivosti a vánočních radovánek. Přijďte si užít společné chvíle plné pohádek, vánočních dílen a originálních výrobků, které si můžete vytvořit pod vedením přátelských knihovníků.

Kreativní dílny a nezapomenutelný den plný radovánek!

Navštivte Knihovnu Ústeckého kraje a zažijte nezapomenutelný adventní den plný kreativity a radovánek! Vánoční dílny pod vedením knihovníků nabídnou tvorbu různorodých vánočních výrobků, od tkaných či papírových záložek po originální dárkové krabičky. V Dětském oddělení si můžete vyrobit 3D vánoční přáníčka a papírové svíčky. Knihovnice Verča s vámi vytvoří papírový svícen a Eurocentrum Ústí nad Labem si pro vás přichystalo tvoření sněhuláků s čepičkami. Tvořivé dílny ve druhém patře nadchnou všechny kreativce šicí dílnou, linorytem a gravírováním do dřeva pro milovníky originálních ozdob.

Ozdoby z 3D tiskárny, odpočinková zóna se svařákem

Ponořte se do vánoční atmosféry při malování ozdob z 3D tiskárny nebo při výrobě věnců z papíru ve třetím patře. V Lidové půjčovně si můžete odpočinout u čtení pro děti i dospělé, které proběhne v pravidelných intervalech. Ve třetím patře si odpočinete u deskových her, hudební dílny a pochutnáte si na svařáku od Café Maryša.

Nechte se unést vánočním kouzlem plným tvořivosti a radosti!

Kde se akce „Vánoční dílny“ koná?

Knihovna Ústeckého kraje
Winstona Churchilla 3
400 01
Ústí nad Labem

Ústecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
9. prosince 2023

Vstupné:
50,- Kč

Kontakt

Tel.: +420 475 209 126
Tel.: +420 475 220 811
E-mail: knihovna@knihovnauk.cz
Web: www.knihovnauk.cz
Facebook