Všeobecné umělecké sympozium: Probuďte v sobě uměleckého ducha!

Letecký pohled na Horní hrad. Zdroj: Horní hrad
Letecký pohled na Horní hrad. Zdroj: Horní hrad

Víte, co je Všeobecné umělecké sympozium? Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný uměleckého dění a inspirace a navštivte 21. ročník Všeobecného uměleckého sympozia, které se uskuteční od 2. do 10. července 2023 na nádherném Horním Hradu.

Okuste umění všeho druhu

Nahlédněte pod ruce talentovaným umělcům a řemeslníkům v okamžiku, kdy jsou políbeni múzou. V rámci tohoto 9denního uměleckého maratónu budou vytvářet díla umělci z různých oborů, jako je dřevořezba, šperkařství, malba, krajkářství, kamenořezačství a mnoho dalších.

Když z ničeho vznikne učiněná krása!

Představte si, jak se proměňuje surový kus dřeva v ohromující sochu, jak se barevné skvrny na plátně spojují v živou malbu nebo jak se jemné nitě mění v kouzelnou krajkovou tvorbu. Umělce na Všeobecném uměleckém sympoziu budete moci pozorovat a navázat s nimi přímý kontakt, abyste získali hlubší porozumění jejich tvůrčího procesu.

Všeobecné umělecké sympozium: Kupte si kousek umění

Ale to není vše! Některá z děl, která na sympoziu vzniknou, budou také k dispozici k zakoupení. Které z nich vás osloví nejvíce? Odnesete si některé domů? Navíc každý nákup přispěje na podporu Horního Hradu, který si zaslouží naši péči a obnovu.

Připojte se na tomto jedinečném uměleckém sympoziu a nechte se inspirovat talentem a tvůrčí energií umělců. Překročte hranice a zažijte magii uměleckého procesu!

Kde se Všeobecné umělecké sympozium koná?

Horní hrad
Horní Hrad 1
363 01
Krásný Les
Karlovarský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce: 2.-10. července 2023
Vstupné:
Dospělý: 270,- Kč
Senior/dítě: 150,- Kč
Rodina: 750,- Kč

Kontakt

Tel.: 774 055 529
E-mail: hradni.celadka@hornihrad.cz
www. hornihrad.cz