ZOOM FEST: Poznejte svět z jiné perspektivy!

ZOOM FEST: Toman Equilibre. Zdroj: Archiv Prima Zoom
ZOOM FEST: Toman Equilibre. Zdroj: Archiv Prima Zoom

Zážitkový happening ZOOM FEST začíná už za pár dní a nabídne bohatý program. Nejinspirativnější a nejnovější primácký event ZOOM FEST se v sobotu 16. září 2023 zaměří na hledání cest, jak udělat drobné změny, které mohou posunout náš život lepším směrem. Festival nabídne zdarma spoustu zábavy a poznání. Zaostří na osobní rozvoj, udržitelnost, cestování i zábavu.

Navštivte ZOOM FEST, prostřednictvím kterého můžete poznat, jak zlepšit drobnými kroky svět kolem nás. Nemějte obavy! Celá akce bude prolnutá zábavnými prvky, takže se nebudete nudit!

ZOOM FEST: Hudební festival s hvězdným obsazením

Můžete těšit na přední české kapely Chinaski, Monkey Business, O5 a Radeček, Queens of Everything a bohatý doprovodný program pro každého, kdo má otevřenou mysl. Nebude chybět možnost osobního setkání s cestovatelskými a koučovacími legendami stejně jako s populárními herci. ZOOM FEST zaostřuje na změnu, originalitu a inovace – buďte u toho! A vstup je navíc zcela zdarma!
ZOOM FEST: Radek Jaroš. Zdroj: Archiv Prima Zoom
ZOOM FEST: Radek Jaroš. Zdroj: Archiv Prima Zoom

Nasyťte svoje smysly neopakovatelnými zážitky

Pojďte si užít festivalový hit začínajícího podzimu. Nasyťte vaše smysly i duši – povídání, workshopy, koncerty, vizuální podívaná, jídlo, rozmanité zážitky. Přijďte se bavit a žasnout. Nikdy není pozdě na nové výzvy. Zaostřit na změnu může každý z nás. Připravte se na den plný inspirativních přednášek a workshopů od osobností jako Jan Mühlfeit, bývalý prezident společnosti Microsoft pro Evropu, který se zaměří na témata jako ‚Neporazitelná mysl‘ a techniky mentální odolnosti. Petr Horký, známý polárník a režisér, vás zase provede extrémními polárními výpravami, a mnohé další…“

ZOOM FEST: Jan Mühlfeit. Zdroj: Archiv Prima Zoom
ZOOM FEST: Jan Mühlfeit. Zdroj: Archiv Prima Zoom

Famózní dokumenty: Zaujmou vás a obohatí!

Na festivalu si můžete vychutnat i několik poutavých dokumentů. Ve 14:45 hodin se budete moct podívat na film s názvem ‚Zloděj spánku‘, který vás zavede do fascinujícího světa spánkových vzorců. Poté, od 16:30 hodin, se přenesete na jižní pól během promítání ‚Polárního putování s Petrem Horkým‘, kde nahlédnete do extrémního života na této odlehlé lokalitě. A od 18:00 hodin se nechte začarovat ‚Zaříkávačem Andre Hartmanem‘ a jeho poutavým příběhem. To vše na vás čeká během festivalového dne plného zážitků a inspirace.

Doprovodný program plný zážitků a překvapení

Užijete si i bohatý doprovodný program. Čeká vás interaktivní audiovizuální instalace od Společnosti Philip Morris, laboratoř Svět bez kouře, fotografický workshop s Canon, kávu od Costa Coffee, Dermacol beauty koutek pro ženy, autogramiádu herců z TV Prima, cvičení s Form Factory a zábavnou kouzelnickou show s kouzelníkem OBINN MAGIC. Přijďte se pobavit a nechat se ohromit!

Vítejte ve světě molekulární kuchyně a fascinujících koktejlů!

Vyzkoušejte molekulární kuchyni a koktejly od chemických barmanů z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Navíc se můžete dozvědět zajímavosti o živém světě a pohladit si „neběžné“ zvířecí hosty. Přijďte se pobavit a poučit! Navíc si celou dobu akce můžete užít Food Prosecco Piknik.

ZOOM FEST: PřF UK 1. Zdroj: Archiv Prima Zoom
ZOOM FEST: PřF UK 1. Zdroj: Archiv Prima Zoom

Parádní fesťák zaostřený na změnu, zábavu a poznání bude celý ZDARMA! Neváhejte a přijďte!

Kde se „ZOOM FEST“ koná?

Riegrovy sady
Riegrovy sady 28
120 00
Praha

Kraj Praha

Datum akce a vstupné

Datum akce:
16. září 2023

Vstupné:
zdarma

Kontakt

Tel.: +420 266 700 211
Email: informace@iprima.cz
Facebook
Web: www.zoom.iprima.cz