Čokoládové jaro s vínem a pohádkou: Nechte se vtáhnout do hlubin vína a čokolády!

Čokoládové JARO s vínem a pohádkou, Zdroj: www.starehrady.cz
Čokoládové JARO s vínem a pohádkou, Zdroj: www.starehrady.cz

Nezapomenutelná akce s názvem „Čokoládové jaro s vínem a pohádkou“. Jaro je tady a na Starých Hradech je vítáno ve znamení čokolády, vína a pohádek. Tato akce je určena jak pro děti, tak i pro dospělé, a slibuje vám skutečně jedinečný zážitek.

Akce pro malé i velké

Pro malé hosty je připraveno mnoho pohádkových překvapení. Mohou se těšit na setkání s oblíbenými pohádkovými postavami a nejrůznějšími pohádkovými tvory. I pro dospělé je připraven bohatý program. Z hradních sklepů je pro vás připravena bohatá nabídka těch nejlepších vín, vyhlášené Starohradské medoviny a pro všechny pak DRAKULÁDA, kvalitní dračí čokoláda. Generálním partnerem této akce je CARLA, český výrobce čokolády.

Co vás čeká?

Na akci „Čokoládové jaro s vínem a pohádkou“, vás čeká neuvěřitelný zážitek plný dobrodružství a kouzelné atmosféry. Můžete prozkoumat hrad a zámek Staré Hrady s Dračí královskou komnatou, projít se Zámeckým pohádkovým sklepením, které vás provede pohádkovou stezkou plnou tajemství, navštívit Hradní pohádkovou půdu, kde se můžete zapojit do lekce čarodějného létání. Malí zvědavci mohou prozkoumat Zdravosvět a Dračí království a neměly by zapomenout ani na Čarodějnou Bestyjolu. Všechny tyto atrakce vám přinesou nezapomenutelné zážitky a ponoří vás do světa pohádek a fantazie.
Zámecké pohádkové sklepení ožívá zvukovými a světelnými efekty. Mluveným slovem vás provede sám Archibald I., nejvyšší pohádkový čaroděj Hradu a zámku Staré Hrady. Uslyšíte a uvidíte i vodníky, obry, čertíky, draky, víly a další pohádkové bytosti. Navštivte laskavou pohádku – originální dobrodružnou stezku Zámeckým pohádkovým sklepením, kterou si procházíte sami vlastním tempem.

Něco pro vaše chuťové pohárky

Vychutnejte si širokou nabídku lahodných čokolád, vín a medoviny. Zde jsou některé z lákavých možností: Drakuláda, dračí čokoláda ve variantě hořké i mléčné – skutečný originál ze Starých Hradů, kvalitní vína přímo z hradních sklepů a neodolatelná Starohradská medovina ve variantách zlaté, mandlové, ořechové a nové čertovské příchutě.

Kde se Čokoládové jaro s vínem a pohádkou koná? 

Hrad a zámek Staré Hrady
Staré Hrady 1
507 23 Libáň
Královéhradecký kraj

Datum akce  a vstupné

Datum akce: 7.-18. června 2023
Vstupné je v rámci vstupného pro jednotlivé okruhy:
dospělí: 145,- Kč
děti 2-11 let: 95,- Kč
studenti, senioři, mládež: 125,- Kč
děti do 2 let: zdarma
Čarodějná Bestyjola: základní 45,- Kč, snížené 25,- Kč

Kontakt

Tel.: +420 602 302 220
Email: info@starehrady.cz
www.starehrady.cz