Den Japonska s ochutnávkou sushi: Přijďte, ochutnejte a poznejte!

Den Japonska s ochutnávkou sushi, Zdroj: Archiv Zoo Zlín
Den Japonska s ochutnávkou sushi, Zdroj: Archiv Zoo Zlín

Vydejte se za nezapomenutelným zážitkem do Zoo Zlín. Den Japonska s ochutnávkou sushi vás nadchne. Ponořte se do japonské kultury! V zahradě Mu-Shin si nenechte ujít čajový obřad, ochutnávku sushi a zábavné dílny pro děti i dospělé.

Zábavné dílny pro děti i dospělé

Na této akci se můžete těšit na řadu fascinujících aktivit. Začněte zábavnými dílnami, které jsou určeny jak pro děti, tak pro dospělé. Budete mít příležitost vytvořit si vlastní speciální papírové záložky do knihy a objevovat tradiční japonské umění.

Dopřejte si šálek čaje, zákusek nebo saké

Od 11:00 hodin si budete moci prohlédnout japonskou zahradu Mu-Shin, která vám umožní poznat autentickou japonskou atmosféru. Od 13:00 hodin se můžete osobně zúčastnit čajového obřadu. Během obřadu si vychutnáte šálek lahodného čaje a typický čajový zákusek. Nebude také chybět ochutnávka sushi, která vás přenese do světa japonské gastronomie. A pokud máte chuť na něco silnějšího, můžete si dopřát přípitek rýžovým vínem saké.

Den Japonska s výstavou bonsají Petra Horna

Můžete shlédnout výstavu bonsají, kterou připravil Petr Hron, spolutvůrce zlínské zahrady MU-shin a předseda Bonsai klubu Brno. Výstava bonsají je ukázkou tradičního japonského umění, ale také důkaz lásky a péče o přírodu.

Připojte se v neděli 25. června 2023 a prožijte nezapomenutelný den plný zábavy, poznání a dobrodružství!

Kde se Den Japonska koná?

ZOO Zlín
Lukovská 112
763 14
Zlín 12
Zlínský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
25.6. 2023
Vstupné:
Dospělý: 210,-Kč
Senior (65+ let): 180,-Kč
Dítě (3-12 let): 150,-Kč

Kontakt

Tel.: +420 770 136 063
e-mail: mikesova@zoozlin.eu
www.zoozlin.eu