Detektivem v přírodě: Odhalte záhady světa kolem nás!

Expozice. Foto: Regionální muzeum Mělník
Expozice. Foto: Regionální muzeum Mělník

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vás zavede do fascinujícího světa živočišných stop! Navštivte vernisáž výstavy „Detektivem v přírodě“, která se koná ve čtvrtek 22. 6. v 17:00 hodin v malém sále muzea v Mělníku. Nebo se přijďte podívat přímo na výstavu. Je k mání do konce října 2023.

Kdo to s vámi tajně bydlí?

Představte si, jaké to je stát se dočasným detektivem a odhalovat tajemství živočišné říše. Na této výstavě budete mít jedinečnou příležitost objevit, co nám napovídají okousané šišky, kdo zanechává stopy v blátě, co se skrývá v dutých stoncích, a dokonce i zjistíte, kdo nám tajemně dupá na půdě v noci. Pobytová znamení vám odkryjí svět živočichů, kteří s námi sdílejí nejen naši zahradu, ale i naše domovy.

Detektivem v přírodě: Po stopách záhad

Budete moct zkoumat své okolí, zaměříte se na ty nejmenší detaily a odhalíte mnoho živočichů, jejichž stopovací techniky jsou ohromující. Výstava nabídne interaktivní programy pro všechny návštěvníky. Prověříte si své detektivní schopnosti a rozluštíte tak záhady stop.

Zcela nový pohled na svět kolem nás

Připojte se na vernisáž výstavy „Detektivem v přírodě“ a nechte se unést do světa dobrodružství a objevování. Odhalte tajemství skrytě žijících živočichů a naučte se vnímat svět kolem sebe úplně novým způsobem!

Kde se výstava Detektivem v přírodě koná?

Regionální muzeum Mělník
nám. Míru 54
276 01
Mělník
Středočeský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce: 23. 6. 2023 9:00 – 29. 10. 2023 17:00
Vstupné:
Plné vstupné: 30,- Kč
Snížené vstupné: 20,- Kč
Rodinné vstupné: 50,- Kč

Kontakt

Tel.: +420 315 630 936
E-mail: pokladna@muzeum-melnik.cz
www.muzeum-melnik.cz