Festival deskových her Brnohraní: Vyzkoušejte novinky a hry, co ještě neznáte

Festival deskových her Brnohraní v Brně
Festival deskových her Brnohraní v Brně. Zdroj: Planeta her

Přijďte si zahrát do Brna na Festival deskových her Brnohraní. Třídenní akce je plná deskových her od předních českých vydavatelů. Přijďte si s chutí zahrát nějakou deskovou či karetní hru! Akce se koná 3. až 5. listopadu 2023 ve Středisku volného času v Lužánkách v Brně.

Brnohraní můžete navštívit s celou rodinou. Na akci se scházejí ostřílení hráči i lidé, kteří deskovky teprve objevují, je koncipována tak, aby byla skutečně pro každého.

Na místě bude spousta deskových i karetních her k vyzkoušení a dostatek hermanů, kteří vám rádi vysvětlí pravidla. K dispozici bude přes 100 různých titulů, starších her i novinek. Chybět nebudou ani hlavolamy. Pokud vás nějaká hra při zkoušce zaujme, budete si ji moci na místě za výhodnou cenu rovnou koupit!

Kromě stovek her najdete na festivalu i stánky s výborným občerstvením, kávou a limonádami, upozorňujeme však, že alkohol se tu nekonzumuje!

Festival deskových her Brnohraní
Festival deskových her Brnohraní v Brně. Zdroj: Planeta her

Volné hraní

Jak vlastně hraní probíhá? Velmi jednoduše Vyberete si některou ze stovek her, které budou k dispozici a posadíte se ke stolu. V tu chvíli u vás bude zkušený hráč z týmu organizátorů, který vám rád vysvětlí pravidla a dohlédne na to, zda jste je správně pochopili. No a pokud patříte mezi nerozhodné, tak vám někdo z organizátorů rád poradí, jakou hru si vybrat.

Turnaje

Na Brnohraní se můžete zúčastnit několika turnajů, na něž se přihlásíte na místě. Kapacita většiny turnajů je do 16 osob. Vzhledem k omezenému počtu míst v turnajích je zatím limit dvou turnajů na osobu, do dalších se budete moci přihlásit, pokud zbudou volná místa.

Festival deskových her Brnohraní
Festival deskových her Brnohraní v Brně. Zdroj: Planeta her

Kde se Brnohraní 2023 koná?

Středisko volného času Lužánky
Lidická 1880/50
602 00 Brno

Jihomoravský kraj

Datum a vstupné

3. 11. 2023 15.00 – 5. 11 2023 16.00

Hrací doba:
Pátek 15.00–21.00
Sobota 10.00–21.00
Neděle 9.00–16.00

Vstupné: 100 Kč na celý hrací den
Děti od 6 do 15 let platí 50 Kč, mladší děti mají vstup bezplatný.

Kontakty

E-mail: info@brnohrani.cz
Web: www.brnohrani.cz