Filmový festival na Konopišti 2024: Přijďte zažít kouzlo letních filmových večerů!

Zdroj: Kulturní a informační centrum Benešov, s.r.o.

Zažijte kouzlo Letního filmového festivalu na Konopišti 2024! Čeká vás 10 večerů plných rozmanitých filmů pod širým nebem, doprovodný program s hudbou, zábavou a besedami s tvůrci. Užijte si nezapomenutelné filmové zážitky v magickém prostředí přírodního divadla.

Jedinečné filmové večery pod širým nebem!

Přijďte zažít jedinečný Filmový festival na Konopišti 2024! Přírodní divadlo Konopiště se promění v místo, kde budete moci vychutnat 10 večerů plných filmů různých žánrů. Od slavnostního zahájení s bubenickou show Wild Sticks, přes české komedie, dramatické thrillery až po hollywoodské trháky a muzikály. Těšte se na nezapomenutelný kulturní zážitek pod širým nebem od 21. června do 30. června 2024.

České i zahraniční filmy, novinky i retro!

Zažijte kouzlo kina pod hvězdami každý večer od 21:30 hodin. Zahajovací večer s filmem „Gran Turismo“ proběhne 21. června a slibuje skvělý start festivalu s bubenickou show Wild Sticks. Česká komedie „Aristokratka ve varu“ vás pobaví 22. června, po které bude následovat beseda s tvůrci filmu. Pro milovníky napětí je 23. června připravena „Válka policajtů“, zatímco hudební fanoušci si přijdou na své s filmem „Whitney Houston“ 24. června. Přijďte se podívat na dokument „Karlos“ 25. června nebo si užijte středeční retro se snímkem „Tenkrát na Západě“ 26. června.

Zdroj: Kulturní a informační centrum Benešov, s.r.o.
Zdroj: Kulturní a informační centrum Benešov, s.r.o.

Filmové perly na Konopišti 2024: Od Oppenheimera po Gumpa – a závěr se Samotáři!

Nadchněte se pro zvláštní filmové večery jako „Oppenheimer“ 27. června, který přináší hollywoodský nádech na Konopiště. Film „Gump – Jsme dvojka!“ 28. června oslaví začátek prázdnin se zábavnou diskotékou pro děti a malováním na obličej, přičemž všechny děti do 15 let mají vstup zdarma. Celý festival vyvrcholí 29. června projekcí vítězného filmu, který vyberou sami diváci, a nostalgickým zakončením s filmem „Samotáři“ 30. června.

Přijďte se bavit, hlasovat a oslavovat konec školního roku na Konopišti!

Místo akce

Přírodní divadlo Konopiště
Konopiště
256 01
Benešov

Středočeský kraj

Kdy a za kolik se Filmový festival na Konopišti 2024 koná?

Datum akce:
21. – 30. června 2024

Vstupné:
Předprodej na IC Benešov: permanentka 299,-
Na místě: 99,-/film

Kontakt

Tel.: +420 317 724 004
E-mail: infocentrum@kicbenesov.cz
Web: www.kicbenesov.cz
Facebook