Francouzský den v Zámecké lékárně: Staňte se na jeden den gurmány!

Třeboňsko, náměstí v Třeboni, Zdroj foto: Herbert Frank CC 4.0
Třeboňsko, náměstí v Třeboni, Zdroj foto: Herbert Frank CC 4.0

Pojďte oslavit Francii v Třeboni! Tato akce je skutečným rájem pro gurmány a milovníky francouzské kultury. Na nádvoří krásného renesančního domu Zámecké lékárny v srdci Třeboně vás čeká nezapomenutelný zážitek.

Nastartujte chuťové pohárky

Připravte své chuťové pohárky, protože vás čekají lahůdky jako ústřice, šneci, makronky a ochutnávat můžete i vybraná francouzská vína a sýry. Vyzkoušejte vůni levandule, která vás přenese do kouzelné atmosféry Francie. Bude se hrát francouzská hudba, která dodá tu správnou atmosféru.

Možná potkáte Fantomase

Užijte si kromě gastronomických zážitků i prohlídkové okruhy, a nechte se překvapit, třeba potkáte četníka, jeptišku nebo dokonce Fantomase. V hlavní roli však zůstává jídlo, víno a art de vivre, což je typický francouzský způsob života.

Folklór protkaný emocemi

Vstupte do světa francouzského folklóru a prožijte nezapomenutelný zážitek v Zámecké lékárně v Třeboni. Ponořte se do atmosféry Francie, plné krvavých balad a vášnivých romancí.
Čekají vás skladby plné emocí, vystoupí před vámi akustické trio kapely BAL LAB. Kieren Alexander zahraje na akordeonu, Jan Bartošek na housle a Mikuláš Bryan na cistře a stompboxu. Tito umělci vám přinesou autentickou francouzskou hudbu. Jejich repertoár zahrnuje písně ve francouzštině i vlastní instrumentální skladby, které okoření lidovou tradici špetkou jazzu. Jejich moderní folklór vás zavede na festivaly a taneční večery od Nantes až po Štrasburk.

Přidejte se a objevte kouzlo Francie v Třeboni. Třeboň je totiž TRE(s)BON!

Kde se Francouzský den v Zámecké lékárně koná?

Zámecká lékárna Třeboň
Březanova 118
37901
Třeboň
Jihočeský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
14. července 2023
Vstupné:
Zdarma
Vstupné na nádvoří je do 18,00 hod. zdarma. Na koncert je vstupné 250,-Kč.

Kontakt

Tel.: +420 702 015 111
E-mail: info@zameckalekarnatrebon.cz
www.zameckalekarnatrebon.cz