Hravý svět lega: Zažijte týden plný zábavy a technologických inovací v pardubickém Paláci

Hravý svět lega
Hravý svět lega. Zdroj: Palác Pardubice

Přemýšlíte, kam vyrazit na rodinný výlet? Pokud jste fanoušky lega, pak si to namiřte do Hravého světa lega v Pardubicích. Největší lego akce ve východních Čechách slibuje týden plný zábavy a interaktivních aktivit pro celou rodinu.

Hravý svět lega, který se koná v týdnu od 15. do 21. ledna v obchodním centru Palác Pardubice, nabídne návštěvníkům nejen přehlídku fascinujících modelů z lega, ale i prostor pro zábavu. Užít si tu můžete zábavnou herní zónu s LEGO® a DUPLO® robotikou, kluci se mohou těšit na SIKU zónu a děvčata zase na DOTS zónu. Na své si tu zkrátka přijde každý, koho fascinuje nepřeberná škála možností, kterou kostky a dílky lega nabízí.

Hravý svět lega
Hravý svět lega. Zdroj: Palác Pardubice

Finální vyvrcholení celé této akce nastane v neděli 21. ledna, kdy se v čase od 12 do 18 hodin uskuteční doprovodný program nazvaný Návrat do budoucnosti, jenž přinese jedinečný zážitek v podobě ukázek unikátních technologií a nových trendů. Můžete být svědky napínavých zápasů a závodů robotů, které vás přenesou do futuristického světa budoucích technologií.

„Show s ROBO S1 vám předvede úžasné schopnosti těchto malých mechanických pomocníků, které v budoucnosti mohou ovlivnit náš každodenní život,“ uvádějí pořadatelé ve své pozvánce.

Kromě ukázek nejnovějších robotů budou také probíhat inspirativní a edukační workshopy. Pořadatelé pamatují i na dospělé a připravují pro ně zajímavé přednášky zaměřené na nové trendy a technologie. Nebudou chybět ani soutěže o krásné ceny.

Hravý svět lega
Hravý svět lega. Zdroj: Palác Pardubice

Kde najdete Hravý svět lega?

Palác Pardubice
Masarykovo náměstí 2799
530 02 Pardubice

Pardubický kraj

Datum a vstupné

15. leden 2024 – 21. leden 2024

Otevírací doba: 9.00–18.00

Vstup zdarma

Kontakty

Tel.: +420 469 800 111
E-mail: info@palacpardubice.cz
Web: palacpardubice.cz/