Jak cestovat za benefity?

Cestování s benefity je snadné
Cestování s benefity je snadné

Dostáváte v práci zaměstnanecké benefity od společností jako jsou třeba Sodexo, Benefity, Edenred, Benefit Plus nebo Up Group? Máme pro vás tip, jak letos benefitní body využít. Rezervační portál eHotel.cz nabízí několik možností, jak své benefity uplatníte na cestování po celém světě. Nově si tam za benefitní body můžete zakoupit i letenky!

4 způsoby, jak využít benefitní body na cestování

1) Ubytování po Česku. Můžete si online rezervovat ubytování přímo za benefity. Vybírat můžete ze sítě hotelů na www.ehotel.cz. Nabídka je opravdu široká a vyberou si i ti nejnáročnější cestovatelé! Ubytovat se můžete třeba v proslulém Tančícím domě v Praze nebo si užít wellness v moderním a oblíbeném Resortu Maximus v Brně.

2) Proplácení ubytování (kdekoliv na světě). Pokud už máte vyhlídnuté vysněné ubytování a nenajdete ho v síti hotelů eHotel.cz, nemusíte zoufat. Na https://www.ehotel.cz/proplaceni/ si můžete nechat za benefity proplatit zálohovou fakturu na ubytování nebo si domluvit rezervaci hotelu třeba přes rezervační portál Booking.com. Stálí zákazníci eHotel.cz za benefity jezdí často třeba do Itálie.

3) Prodloužení platnosti. Skvělou výhodou poukazu na ubytování od eHotel.cz je jeho schopnost prodloužit platnost vašich benefitních bodů. A to až o 12 celých měsíců. Nemusíte se tedy bát, že by vám nevyužité body propadly. Poukaz navíc můžete darovat někomu blízkému. Výlety jsou totiž tím nejlepším dárkem.

4) Obletět svět. Ve spolupráci s Kiwi.com si na www.ehotel.cz/letenky pořídíte poukaz na letenky společně s poukazem na ubytování. Sami si zvolíte, kolik chcete na jednotlivé poukazy vložit. Poukaz na letenky pak využijete snadno na www.kiwi.com. Můžete tak vyrazit na víkendový výlet třeba po Evropě kompletně za benefity. Paříž, Londýn nebo třeba Amsterdam…

Jaké benefity můžete uplatnit?

Na eHotel.cz můžete uplatnit benefitní body od společností Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Up Group a Benefity v papírové i karetní verzi. Pokud si nejste jistí, že vaše benefity přijímáme, v eHotelu vám rádi poradí. A pokud nedostáváte zaměstnanecké benefity, zkuste se zeptat svého zaměstnavatele, jestli by něco takového neumožnil.

Staňte se členem FB skupiny Fajnvylety.cz a získáte přístup ke stovkám tipů na zajímavé výlety. Podělte se o fotky a zážitky z vašich výletů.

Kdo je eHotel.cz?

Rezervační portál eHotel.cz vznikl už v roce 2012. Zpočátku se jednalo ale o poměrně obyčejný rezervační portál na ubytování po Česku. Nyní je cílem eHotelu umožnit lidem využít své zaměstnanecké benefity na cestování po celém světě. Zákazníci eHotelu si mohou vybrat z několika možností, jak své benefitní body využijí.

Nejste si jistí, jestli můžete uplatnit i vaše benefitní body nebo si nevíte rady, kam všude za benefity můžete vyrazit? Nebojte se kontaktovat milou zákaznickou podporu eHotel.cz. Se vším vám pomohou a provedou vás vysněnou dovolenou za benefity.