Den otevřeného letiště Kolín – přijďte 15.6.2024

Den otevřeného letiště Kolín. Pod oblaky. Zdroj foto: www.lkko.cz
Den otevřeného letiště Kolín. Pod oblaky. Zdroj foto: www.lkko.cz

Nadšenci letadel a milovníci adrenalinu, pozor! Letiště Kolín (LKKO) chystá v sobotu 15. června 2024 Den otevřeného letiště a slibuje jedinečný zážitek pro celou rodinu. Od 10:00 do 16:00 se můžete těšit na ukázky létání našich motorových i bezmotorových strojů, kluzákové akrobacie, seskoky parašutistů a ukázky vojenské a další pozemní techniky.

Pro nejmenší návštěvníky bude připravený bohatý program s hrami a aktivitami, které jim zajistí zábavu na celé odpoledne. A pro ty, kteří touží po troše občerstvení, bude k dispozici pestrý výběr občerstvení, nápojů i zákusků.

Letecké nadšence pak jistě potěší možnost nahlédnout do zákulisí letiště. Během dne proběhne prohlídka letecké techniky a celého areálu. V průběhu celého dne bude možnost sledovat výcvikový provoz a poslouchat komunikaci z řídící věže.

Prohlídka letecké techniky vám umožní spatřit letadla zblízka, dozvědět se více o jejich fungování a historii a nahlédnout do kokpitů. Během sledování výcvikového provozu budete svědky běžného provozu letiště, kterého se můžete i zúčastnit jako pilot na zkoušku nebo jako pasažér na některém z letů pro veřejnost.

Den otevřeného letiště Kolín. Hlavou dolů. Zdroj foto: www.lkko.cz
Den otevřeného letiště Kolín. Hlavou dolů. Zdroj foto: www.lkko.cz

Den otevřeného letiště Kolín dne 15.6.2024 je ideální příležitostí pro celodenní výlet s rodinou a přáteli, kdy můžete zažít i nebeský zážitek na palubě jednoho z našich strojů. Vstup je zdarma, za parkování zaplatíte pouze symbolických 20 Kč za vozidlo. Více informací a podrobnější program najdete na stránkách www.lkko.cz.

Přijďte si užít Den otevřeného letiště Kolín a odneste si nezapomenutelné zážitky plné adrenalinu, poznání a skvělé zábavy!

Na co se můžete těšit

 • Po celý den seznamovací lety pro veřejnost
 • Kluzáková akrobacie
 • Seskoky parašutistů
 • Vojenské ukázky, průlet Gripenů
 • Dětské hry a aktivity
 • Občerstvení
 • Prohlídky letecké techniky
 • Prohlídka areálu letiště
 • Sledování letištního provozu
Den otevřeného letiště Kolín. Příprava na start. Zdroj foto: www.lkko.cz
Den otevřeného letiště Kolín. Příprava na start. Zdroj foto: www.lkko.cz

Po celý den budou probíhat lety pro veřejnost jak na strojích bez motoru tak na strojích s motorem, na strojích pro jednoho pilota na zkoušku, nebo až pro 3 osoby na palubě. Připravili jsme pro Vás omezené množství poukazů za zvýhodněnou cenu se slevou 30%, které budeme na místě prodávat, a Vy se hned budete moci proletět. Omezený počet poukazů je proto, abychom je zvládli během dne prolétat. Prodej začne v 10:00 se zahájením DOL a skončí s prodejem posledního zvýhodněného poukazu. Kromě poukazů zvýhodněných budeme na místě prodávat i běžné poukazy, které si Vy nebo Vámi obdarovaní proletí kdykoliv později.

Vstupné

 • Zdarma
 • Parkovné: 20 Kč za vozidlo

Více informací: www.lkko.cz