LaDílna: Objevte své tvůrčí nadání v Českých Budějovicích!

LaDílna- malování na keramiku v centru Českých Budějovic. Zdroj foto: LaDílna, z.s.
LaDílna- malování na keramiku v centru Českých Budějovic. Zdroj foto: LaDílna, z.s.

Vstupte do světa nevšední zábavy a tvorby v srdci Českých Budějovic s LaDílnou – místem plným kreativity a relaxace. Zažijte unikátní atmosféru historických prostor 2. prosince 2023, vyberte si keramický polotovar, ozdobte ho podle své představy a odpočiňte si u skvělé kávy.

LaDílna v Českých Budějovicích: Otevřete bránu kreativity v srdci města

Navštivte LaDílny – malování na keramiku v centru Českých Budějovic, kouzelné místo pro milovníky tvorby a zábavy v srdci Českých Budějovic. Tato jedinečná dílna nabízí nejen odpočinkové a tvořivé prostředí v historických místnostech, ale také možnost vytvořit si vlastní originální suvenýr či dar. Vstupte do světa bohatého výběru keramických polotovarů různých tvarů a velikostí, získejte inspiraci od desítek barevných glazur a nechte svou kreativitu rozkvést s pomocí štětců, škrabátek, razítek a polštářků. K tomu si můžete dopřát skvělou kávu, stylové zázemí a jedinečnou atmosféru.

Kreativní malování na keramiku – Jednoduché, zábavné, a plné možností

Jak to funguje? Vyberte si kousek keramiky, namalujte ho podle svých představ, a hodní pořadatelé se postarají o profesionální výpal. Vaše dílo bude za pár dní připravené k vyzvednutí či poslání poštou.

Ať už jste v Českých Budějovicích na krátké zastávce či delším pobytu, vstupte do LaDílny a nechte se unést kouzlem malování na keramiku!

Kde se „Festival LaDílna“ koná?

LaDílna, z.s.
Krajinská 21
370 01
České Budějovice

Jihočeský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
2. prosince 2023

Vstupné:
Platí se za materiál: hrneček: 250-400,- Kč.

Kontakt

Tel.: +420 607 498 818
Email: info@ladilna.eu
Web: www.ladilna.eu