Megabrouci – Fascinující svět hmyzu: Prohlédněte si je v nadlidské velikosti!

Navštivte výstavu Megabrouci - Fascinující svět hmyzu na zámku Valtice. zdroj foto: Pixabay.com
Navštivte výstavu Megabrouci - Fascinující svět hmyzu na zámku Valtice. zdroj foto: Pixabay.com

Navštivte jedinečnou výstavu, která vás zavede do fascinujícího světa hmyzu. Představte si včelu či komára v extrémní velikosti. To vše a mnohem více je nyní k vidění na Státním zámku Valtice. Tým sochařů se usilovně věnoval jejich zhotovení po dobu 10 let, a výsledek je více než ohromující. Megabrouci – Fascinující svět hmyzu – více než 20 detailních exemplářů dosahuje velikosti až 5 metrů a váhy 1 tuny.

Extrémně zvětšené exponáty hmyzu

Neuvěřitelný zážitek vás vtáhne do světa, který většinou zůstává neviditelný. Velkorysý prostor Zimní jízdárny poskytne dostatek místa pro zhlédnutí těchto extrémně zvětšených exponátů hmyzu, které jsou vypracovány s ohromujícím důrazem na detail.

Jak moc je hmyz důležitý?

Nechte se ohromit fascinujícím světem hmyzu, představujícího až 90 % všech živých forem na naší planetě, která je jim domovem více než 350 milionů let. Řada rostlin i živočichů je na něm závislá, a platí to i obráceně. Tato výstava vám přinese nejen úžasnou podívanou, ale také připomene, jak důležitou roli hmyz hraje ve světě přírody.

Prozkoumejte jedinečnou výstavu

Přijďte a prozkoumejte tuto ojedinělou výstavu, která nemá ve světě obdoby! Bude se konat v Zimní jízdárně na zámku ve Valticích od 15. května do 17. září 2023, a to každý den od 10:00 do 18:00 hodin. Můžete si zakoupit vstupenky na místě nebo na hlavní pokladně zámku.

Připojte se k této neuvěřitelné výstavě a objevte krásu a důležitost hmyzu ve světě. Pro více informací o tomto unikátním projektu navštivte web pořadatele.

Kde se Megabrouci – Fascinující svět hmyzu koná?

Státní zámek Valtice, Zimní jízdárna
Zámek 1
691 42
Valtice
Jihomoravský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
15.5. – 17.9. 2023
10–18 hodin
Vstupné:
250,-Kč*
Děti do 5 let zdarma
Koupit vstupenky

Kontakt

Tel.: +420 778 743 754
E-mail: valtice@npu.cz
www.zamek-valtice.cz

* Vstupenky koupíte na místě anebo na hlavní pokladně zámku.