Narozeniny cestovatelů: Jaký dárek vybrat?

Narozeniny cestovatelů: Jaký jim vybrat dárek? Zdroj foto: Freepik.com
Narozeniny cestovatelů: Jaký jim vybrat dárek? Zdroj foto: Freepik.com

Blíží se narozeniny vašich kamarádů, zapálených cestovatelů, a vy si marně lámete hlavu, co jim nadělit? Ať už slaví osmnácté, třicáté nebo padesáté narozeniny, jistě ocení praktické dárky, které na svých cestách v České republice i v zahraničí mnohokrát využijí. Při výběru dárku byste měli zvážit styl jejich cestování. Někdo má nejradši cestování do přírody, jiní vyráží do měst objevovat památky. My vám přinášíme tipy na univerzální dárky, které ocení na každém místě.

Cestovatelská kosmetická sada

Kosmetickou sadu naplněnou sprchovým gelem, šamponem, zubní pastou, kartáčkem na zuby, deodorantem nebo pleťovým krémem využije každý. Nemusíte pořizovat velké balení. Raději sáhněte po cestovní verzi, kterou najdete i v drogerii. Malá cestovní verze je velmi lehká, skladná, a hlavně si ji oslavenec může vzít i na palubu letadla, pokud cestuje pouze s příručním zavazadlem. Letecké společnosti dovolují balení o maximálním objemu 100 ml.

Malá, ale výkonná solární powerbanka

Vybitý mobil alespoň jednou překvapil snad každého. Pro tyto případy s sebou ostřílení cestovatelé nosí výkonné powerbanky. Velmi užitečné jsou ty solární, které se nabíjí pomocí sluneční energie. S ní pak velmi snadno cestovatel nabije nejen mobil, ale i sluchátka, fotoaparát, hodinky nebo tablet.

Cestovatelský set na spaní

Kvalitní spánek a dostatečný odpočinek je pro regeneraci těla po náročném prochozeném dnu důležitý. Dopřejte svému známému dobrý spánek i na hlučnějším místě. Darujte mu cestovatelský set na spaní, který obsahuje:

  • cestovatelský polštářek
  • oční masku
  • špunty do uší

Přidat můžete ještě malý rychleschnoucí ručník, malou zubní pastu a kartáček, aby se po probuzení cítil svěží.

Tematické oblečení

Fotografiím dodá šmrnc i tematické oblečení. Už jste na někom viděli trička s nápisem „Miluju cestování”, „Znám tu zkratku”, „Nic než cesta” nebo „Hory volají”? Vybrat můžete nejen trička, ale i mikiny, čelenky, nákrčník nebo tašky. Pokud jste kreativní, můžete vymyslet i vlastní návrh potisku. Možnosti zde nejsou omezené. Podívejte se na e-shop T-shock.eu a najděte inspiraci. Oblečení si můžete nechat rovnou vyrobit.

E-kniha

Dlouhé chvíle si cestovatelé krátí čtením dobré knihy. E-knihu mohou otevřít v dopravním prostředku, v kavárně i parku. Cestovateli můžete pořídit čtečku knih nebo pokud už ji má, pouze dobrou e-knihu. Výhodou elektronické čtečky knih oproti papírovým je váha a velikost. Vejde se do každé tašky či batohu.

Voucher na pochutiny

Na turistickém výletě i na výletě po městě možná vaši blízcí ocení dobré pochoutky, které dodají tělu dostatek energie. Nekupujte nezdravé čokoládové tyčinky. Vytvořte balíček zdravých potravin jako jsou oříšky, plody v čokoládě nebo zdravé zeleninové chipsy. My doporučujeme toto sušené mango: Mango plátky Fancy BIO. Mango je nesířené a plné chuti.