Navštivte v Praze Divadlo kouzel, strhující show plnou překvapení

Hra kouzel a magie. Zdroj: Pavel Kožíšek
Hra kouzel a magie. Zdroj: Pavel Kožíšek

Nenechte si ujít jedinečné a naprosto originální Divadlo kouzel Pavla Kožíška, které vás přenese do světa magie. Čeká vás úchvatná podívaná s řadou originálních překvapení a nejúspěšnějších světových iluzí. Máte doma zvídavé a hravé dítě? Vezměte je do divadla s sebou, protože s kouzelníkem Pavlem Kožíškem se bude na jevišti učit čarovat.

Pavel Kožíšek vás v Divadle kouzel přenese do světa magie

Pražské Divadlo kouzel Pavla Kožíška je místo plné zábavy, her a magie, které v České republice nemá obdoby. Tím největším a nejúžasnějším představením divadla je velkolepá show Magická esa. Uvidíte jediné představení svého druhu u nás. Přijeďte se bavit s celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle mistra světa ze Světového poháru bavičů, iluzionisty Pavla Kožíška, představí v neočekávaných rolích přední české modelky.

Staňte se členem FB skupiny Fajnvylety.cz a získáte přístup ke stovkám tipů na zajímavé výlety. Podělte se o fotky a zážitky z vašich výletů.

Magická esa. Zdroj: Pavel Kožíšek
Magická esa. Zdroj: Pavel Kožíšek

Pozor, soustřeďte se! Kouzelnické představení začíná!

A co všechno při show uvidíte a zažijete? Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, originální levitaci divačky z publika, vystřelení kouzelnice z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy! Magická esa je představení šité přímo na míru Divadlu kouzel. Tak neváhejte, brána magického světa se otevírá!

Svět dětství, to jsou i kouzla a magie

Ruku na srdce! Kdo z vás v dětství neměl touhu stát se kouzelníkem? Splňte tento sen i vašim dětem a vezměte je do Divadla kouzel Pavla Kožíška, neboť kouzla a magie jsou především světem hravé dětské fantazie. Pro děti jsou zde připravena čtyři úspěšná dětská představení.
Kouzelnická podívaná Pavla Kožíška, to je značka perfektní zábavy nejen pro děti! Hlediště Divadla kouzel je hodně zkosené, aby i nejmenší děti kouzla na jevišti dobře viděly. V místním kouzelnickém obchodě si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, literaturu, hračky nebo DVD.
A pokud si v salonku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní i vaše tajné přání!

Pavel Kožíšek. Zdroj: Divadlo kouzel
Pavel Kožíšek. Zdroj: Divadlo kouzel

Místo výletu

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Hlavní město Praha
Město: Praha

Kontakt

Divadlo kouzel Pavla Kožíška
Mírové náměstí 44
250 65 Líbeznice u Prahy
tel.: +420 731 176 659
e-mail: info@divadlokouzel.cz
www.divadlokouzel.cz

Tip na fajn výlet

Pojďte se smát, bavit se a třeba i bát v největším muzeu fantastických trikových iluzí. Muzeum iluzí Praha v galerii Myšák je nejzábavnějším muzeem v metropoli, kde na vás čeká spousta zajímavostí, optických klamů a triků.

VÝLETY V OKOLÍ

Vyberte vzdálenost výletů v okolí: km

Nebyly nalezeny žádné výlety ve zvolené vzdálenosti.