Nejlepší místa pro žádost o ruku, kde zaručeně uslyšíte „ano“

Nejlepší místa pro žádost o ruku. Zdroj foto: Ekaterina Pokrovsky / stock.adobe.com
Nejlepší místa pro žádost o ruku. Zdroj foto: Ekaterina Pokrovsky / stock.adobe.com

Žádost o ruku je zásadním okamžikem v životě každého páru, protože je to první krok k manželství. Každý muž to chce udělat správně, aby byla jeho nastávající manželka šťastná a nikdy na tento okamžik nezapomněla. Udělat to můžete mnoha způsoby. Cestování a poznávání nových míst je skvělou příležitostí, protože za hranicemi objevíte mnoho krásných míst.

Kam vyrazit?

Poradíme vám hned 5 lokalit, které budou ideální pro všechny typy žádostí:

  • tradiční
  • originální
  • u jídla
  • při výletě a všechny ostatní

Slovensko

Pro krásné místo nemusíte jezdit daleko. Exkluzivní hotel Chopok bude ideálním místem pro vynikající večeři. Navíc je obklopený přírodou, kde můžete provést žádost. Mnohem lepší ale bude počkat na výlet, až vyrazíte např. na vrchol Chopok nebo nejvyšší horu Nízkých Tater, Ďumbier.

Francie

Paříž je jedním z nejromantičtějších měst v celé Evropě. Žádost o ruku na vrcholku Eiffelovy věže nebude pro každého, ale rozhodně najdete v Paříži mnoho dalších míst, která budou mnohem lepší a klidnější. Lucemburské zahrady nebo kavárny v Montmartre budou vhodné pro soukromější žádost.

Itálie

Benátky jsou velmi romantickou a klasickou možností. Velmi romantický je také Řím. Jeho historické budovy a místní atmosféra bude pro žádost dokonalá. Darovat zásnubní prsten s diamantem můžete na slavných místech, stejně jako v úzkých uličkách. Vhodných míst je v celé Itálie nespočet.

Ostrov Santorini

Řecké ostrovy jsou plné sněhově bílých budov podél azurově modrého moře. Tropickou dovolenou můžete velmi krásně završit žádostí o ruku své partnerky. Nejen, že to uděláte ve velmi romantickém prostředí, ale budete mít také krásné fotky. Navíc se sem můžete vrátit na líbánky.

Velká Británie

Možná vás to nikdy nenapadlo, ale žádost na vrcholku London Eye má něco do sebe. Velmi netradiční žádost můžete provést také u Stonehenge nebo v Oxfordu. Jestli jste fanoušky Harryho Pottera, v Anglii máte hodně příležitostí pro dokonalou žádost, včetně Warner Bros. Studio Tour London, což je muzeum celé filmové série.