Nymburský půlmaraton: Ideální jarní běžecký závod pro celou rodinu!

Archiv Nymburského půlmaratonu

Zatímco někdo teprve po zimě vytahuje běžecké tenisky a oblečení, Nymburk se už chystá na sportovní událost, která slibuje nejen výzvu pro běžce, ale i skvělý rodinný den plný zábavy. Oprašte své tenisky a vyražte na Nymburský půlmaraton, který se koná v neděli 21. dubna a je připravený uvítat běžce všech úrovní. K přesvědčení, že není třeba se čeho bát, je volba ze dvou tras. Tradiční půlmaraton nebo zkrácená trasa 10km.

Trasy vedou malebným prostředím podél řeky Labe a díky rovinatému terénu jsou ideální jak pro zkušené maratonce, tak pro začínající běžce nebo rodiny hledající aktivní způsob, jak trávit společný čas.

Rovinatý profil tratě nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří chtějí vylepšit svůj osobní rekord, nebo pro ty, kteří se na běžeckou scénu teprve chystají vstoupit.

Archiv Nymburského půlmaratonu

Organizátoři Nymburského půlmaratonu si dávají záležet, aby událost byla nejen sportovním zážitkem, ale i příjemným rodinným výletem. Kromě běžeckých závodů bude připraven bohatý doprovodný program pro děti a dospělé včetně stánků s občerstvením.
Rodiny tak mohou povzbuzovat své závodníky – ať už jde o maminku, tatínka nebo děti.

Registrace do závodu je otevřená do pátku 12. dubna, a to jak pro jednotlivce, tak pro týmy. Nymburský půlmaraton je více než jen běh; je to svátek pohybu, zdravého životního stylu a společných zážitků.

Neváhejte a staňte se součástí této běžecké slavnosti.