Proč je aviváž vynikajícím doplňkem k dokonalému praní

aviváž


Aviváž a její vlastnosti

Hlavním úkolem aviváže je tkaniny změkčit a dodat jim dlouhodobou svěžest. Aviváž však může poskytnout i řadu dalších funkcí např. uchovat tkaninu v dobrém stavu, eliminovat statickou elektřinu nebo usnadnit žehlení. Tyto vlastnosti naleznete u mnoha produktů; značka Lenor se však vyznačuje nejkvalitnějšími avivážemi s jedinečnými vůněmi. Aviváže lze rozdělit do několika skupin podle vůně a ingrediencí v nich obsažených:

• decentní, jemné – většinou jde o výrobky s minimem barvicích přísad, typické svou decentní vůní. Neobsahují žádné alergeny a splňují veškeré dermatologické normy.

• tradiční a prémiové – vyznačují se jednoduchými a obecně oblíbenými vůněmi nebo vůněmi složenými z více vůní podobně jako v parfému, což platí i pro barvy navozující pocit luxusu např. vínová, zlatá nebo stříbrná.

Jakou aviváž si vybrat?

Značka Lenor nabízí pestrou škálu výrobků. Jejich použití se sice liší, ale výrobky jako takové představují vždy originál. Sensitive Softener je hypoalergenní tekutá aviváž, která je určena především lidem s citlivou pokožkou nebo domácnostem s malými dětmi. Tato kapalina navíc dokonale změkčuje tkaniny, jež vás přímo obejmou svou příjemnou vůní bílých květin. Aviváž z řady Lenor Sensitive se výborně hodí i pro děti. Aviváž byla dermatologicky testována organizací “Skin Health Alliance”.

Proč se vyplatí sáhnout po hypoalergenních prostředcích?

Hypoalergenní prostředky absolvují speciální dermatologické testy. Výsledkem testů jsou certifikáty, které zaručují jejich zdravotní bezpečnost pro vás a vaši pokožku. Především však neobsahují žádné zdraví škodlivé příměsi. Hypoalergenní přípravky jsou vyrobeny z čistých přírodních a ekologickou cestou získaných látek, čímž i vy můžete alespoň malou měrou přispět k ochraně přírody. Pokud vy nebo vaše dítě trpí alergií, stojí za to sáhnout po produktu, který citlivou pokožku ochrání.

Pokud nejste příznivcem silných vůní, doporučujeme hypoalergenní aviváže značky Lenor z řady Sensitive, jejichž vůně i barvy jsou střízlivější, což jim však neubírá na přitažlivosti.