Sportovní, nebo elegantní? Objevování vlastního stylu

Sportovní, nebo elegantní styl?
Sportovní, nebo elegantní styl?

Jaro je tu, a tak nastává nejvyšší čas na jarní obměnu šatníku. Pokud ale stále tápete, jaký styl bude pro vás tím pravým, pamatujte si, že jenom to, co vám vyhovuje, vám bude skutečně slušet. Do ničeho se tedy nenuťte a dejte na vlastní intuici.

Sportovní, nebo elegantní styl?

Stále se v módě tak trochu hledáte a nejste si vlastně jistí, co vám skutečně sedí? Ještě před pár lety byste měli na výběr pouze dva hlavní směry – elegantní a sportovní. Zatímco sportovní se vyznačoval teniskami, tričky s potiskem a mikinami, elegantní zase šaty, košilemi a kostýmky.

Dnešní fashion scéna nám však přináší jeden zcela nový směr, který se stal populární teprve nedávno, ale velmi rychle si získal oblibu u mužů i žen napříč všemi generacemi. Konkrétně se jedná o sportovně-elegantní styl, který bude určitě lichotit i vám.

Ne snad, že byste se tedy nyní již nemohli stylizovat pouze do jednoho z nich. Naopak. Sportovní elegance je tu ale zkrátka pro všechny, kteří mají rádi sportovní i elegantní prvky a tak trochu chtějí být jako chameleoni a vypadat pokaždé jinak.

Existují i fashion značky zaměřující se výhradně na sportovní módu, elegantní módu či módu sportovně-elegantní. Za jeden z nejlepších brendů sportovního oblečení dodnes platí https://answear.cz/m/columbia. Tedy naprostý lídr na trhu v oblasti outdoorového oblečení.

Vsaďte na sportovní eleganci!

Pokud ale i vy nevíte, zda je vám bližší sportovní, nebo elegantní styl, sportovní elegance pro vás bude tím pravým řešením. Každý ji navíc vnímá trochu jinak. Někdo si pod tímto označením představí například golfovou módu, jiní za ni považují téměř cokoliv od plyšových bund přes legíny s elegantním topem.

Je navíc jen na vás, jak ji pojmete vy. Neexistuje totiž jediná správná definice, jak by měl sportovně-elegantní outfit vypadat. Zkombinovat se dá téměř cokoliv – šaty, trench kabát a tenisky s rovnou podrážkou nebo třeba džíny, košile a kožená bunda. Vždy je zkrátka potřeba v rámci outfitu nevyužívat výhradně prudce elegantní kousky, nebo jenom výhradně sportovní kousky, ale přirozeně je propojit tak, aby společně tvořily dokonalý celek.

Neexistuje jedna definice, jaký by měl sportovně-elegantní outfit být.
Neexistuje jedna definice, jaký by měl sportovně-elegantní outfit být.

S vytvářením dokonalého sportovně-elegantního outfitu vám mimo jiné mohou pomoci i konkrétní značky, jejichž nabídka je tvořena právě kousky s nádechem elegance i sportovního stylu. Jednou takovou značkou je mimo jiné i https://answear.cz/m/fila. Prohlédněte si její sortiment a vyberte si kousky, které váš sportovně-elegantní šatník skvěle doplní.

Jaké vybrat doplňky?

Parádně vám v rámci kombinace módních stylů mohou pomoci i doplňky. Například takový jediný elegantní kožený dámský batoh dokáže s outfitem hotové zázraky. Bude totiž naprosto perfektně vypadat jak s trenčkotem, džínami nebo černými úzkými kalhotami. Stejně tak mu to ale bude slušet i se zavinovacími šaty a lodičkami. Senzačně doplní oversized vzhled, podtrhne sportovní charakter outfitu, nebo naopak naruší elegantní modely a dodá jim pomyslnou jiskru. Pomocí doplňků se tedy dají dělat skutečná kouzla.

A ať už sháníte kožený batoh či cokoliv jiného, e-shop Answear.cz si pro vás připravil širokou nabídku produktů pro všechny módní styly.