Strašidelná zoo v Děčíně: A Vaše Halloweenské dobrodružství se stane skutečností!

Strašidelná Zoo v Děčíně. Zdroj: Zoologická zahrada Děčín.
Strašidelná Zoo v Děčíně. Zdroj: Zoologická zahrada Děčín.

Tuto strašidelnou proměnu Děčínské zoo nesmíte propásnout, pokud jste nadšení dlabatelé Halloweenských dýní a rádi se necháváte unést strašidelnou atmosférou. V sobotu 4. listopadu od 15:00 hodin zoo ožije Halloweenem!

Dlabání dýní, soutěž a skupina U-Style

Halloweenské odpoledne v Děčínské zoo vypukne v 15:00 hodin, kdy začíná dlabání dýní. Pokud chcete získat titul majstra v dlabání a soutěžit o NEJ dýni, musíte svou dýni vyřezat do 16:30 hodin. Soutěžní dlabání bude trvat až do 16:30 hodin, a zoo varuje, že odměny budou připraveny pouze pro prvních 350 dětí. V 16:45 hodin dojde k vyhlášení vítězů a odměnám pro ty nejlepší dlabatele. Zábavu na této akci zajišťuje hudební skupina U-Style.

Nezapomeňte, že zoo má k dispozici jen omezený počet dýní (cca 100 ks), a proto si pro jistotu doneste svou dýni. Stejně tak si vezměte nástroje vhodné k dlabání a vyřezávání. V areálu zoo bude k dispozici prodej lampionů a svítících Halloweenských rekvizit, ale nezapomeňte, že lze použít pouze lampiony s bateriemi, ne klasické svíčky.

Strašidelná stezka

Nezapomeňte si také vychutnat strašidelnou stezku, která se také otevírá v 15:00 hodin. Tato stezka je zasazena do témat již proběhlých Halloweenských akcí a zahrnuje setkání s postavami jako Harry Potter, Saxana, Mavis a Johny z Hotelu Transylvánie, Wednesday a dalšími.

Lampionový průvod na závěr

A jak tradičně ukončit tuto skvělou Halloweenskou akci? Lampionovým průvodem, který vyjde v 17:15 hodin od orientačního plánu zoo.

Z důvodu vysoké návštěvnosti této akce a omezeného parkovacího místa v zoo raději dorazte pěšky nebo parkujte v centru města. Pro váš komfort bude otevřena také občerstvovna „U dvou opiček.“

Strašidelná Zoo v Děčíně. Zdroj: Zoologická zahrada Děčín.
Strašidelná Zoo v Děčíně. Zdroj: Zoologická zahrada Děčín.

Hlavní body programu:

15:00 – 16:30 hodin – Dlabání dýní
16:45 hodin – Vyhlášení NEJ dýně
15:00 – 16:30 hodin – Strašidelná stezka s úkoly
17:15 hodin – Lampionový průvod, od orientačního plánu zoo

Přijďte se pobavit a zažít nezapomenutelné Halloweenské zážitky v Děčínské zoo!

Kde se „Strašidelná Zoo“ koná?

Zoologická zahrada Děčín – Pastýřská stěna, p.o.
Žižkova 1286/15
405 02
Děčín

Ústecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
4. října 2023

Vstupné:
volné

Kontakt

Tel.: +420 412 531 164
Email: info@zoodecin.cz
Web: www.zoodecin.cz