Světla vyprávějí: Navoďte si vánoční atmosféru na zámeckých valech v Pardubicích

Světla vyprávějí...
Každý světelný park “Světla vyprávějí…” má svůj vlastní příběh, ducha a atmosféru. Zdroj: DECOLED s.r.o. Praha

Vstupte do dechberoucí světelné expozice na nádherném místě zámeckých valů pardubického zámku. Světelné sochy a dekorace utvářejí nezapomenutelnou atmosféru a jedinečné okamžiky, které musíte zažít. Zámecké zahrady v centru Pardubic s výhledem na soutok Labe a Chrudimky ožívají sta tisíci světýlky!

Stovky tisíc LED světelných diod, velkých světelných soch, kilometry světelných řetězů a dekorací, to je výstava Světla vyprávějí… Pobavte se zde, ať jste staří či mladí. Unikátní expozice z dílny designérů a řemeslníků pod hlavičkou rodinné společnosti DECOLED vás vtáhne do pohádkového světa statisíců světel.

Propojením výstavy s novou podobou adventních trhů v Pardubicích chce město nabídnout Pardubičanům a lidem z východních Čech jedinečný a intenzivní vánoční zážitek. Zároveň se počítá se zvýšeným zájmem turistů i ze vzdálenějších koutů republiky. Touto atrakcí je chce radnice přilákat k návštěvě Pardubic.

Světla vyprávějí...
„Světla vyprávějí…“ jsou unikátní světelné parky z produkce české rodinné společnosti DECOLED. Zdroj: DECOLED s.r.o. Praha

Výstavu můžete zhlédnout denně od 16 do 21 hodin. V areálu bude možné zakoupit také teplé občerstvení a světelné reklamní předměty.

V prosinci je navíc ve spolupráci se Zámkem Pardubice připraven bohatý doprovodný program – vánoční stezka pro děti, výstava perníkových forem a každý prosincový víkend prodejní a řemeslné stánky na hlavním nádvoří.

Kde se „Světla vyprávějí“ koná

Zámecké valy
Zámek čp. 2
530 02 Pardubice

Pardubický kraj

Světla vyprávějí...
Mapa světelné expozice v Pardubicích. Zdroj: DECOLED s.r.o. Praha

Datum a vstupné

7. listopad 2023 16:00 – 7. leden 2024 21:00

Pondělí – Neděle: 16:00 – 21:00

Vstupenky lze zakoupit online zde.

Ve všední dny snížené vstupné. Držitelé karty ZTP vstup zdarma na místě.

Kontakty

Tel.: +420 466 799 240
E-mail: vcm@vcm.cz
Web: svetlavypraveji.cz