ÚSTECKÝ MAJÁLES PROPUKNE UŽ ZA MĚSÍC!

Ústecký Majáles. Zdroj foto: Oficiální archiv Ústeckého Majálesu
Ústecký Majáles. Zdroj foto: Oficiální archiv Ústeckého Majálesu

První jarní akce v kraji se těší, že přivítá 4. 5. 2024 v letním kině Ústí kapely DIVOKEJ BILL a JELEN! Fenomenální hudební interprety, kteří rozproudí dav a přinesou do Ústí úžasnou festivalovou atmosféru již po deváté, doplní hvězdná kapela Poletíme?, Pokáč, domácí neopomenutelní UDG a poprvé se představí začínající kapela PILOT.

Pořadatelé už odtajnili harmonogram akce, celý den odstartuje ve 12.15 začínající provokativní kapela PILOT, ve 13.20 naváže mistr slova POKÁČ. O slovo se přihlásí v 15.10 ostřílená sestava POLETÍME?. V 17.00 se do toho naplno opřou oblíbení UDG, pódium si podmaní v 18.50 nezapomenutelní JELENI a před devátou večerní ve 20.50 završí celou akci jedinečnej DIVOKEJ BILL!

Do akce zbývá už jen měsíc. Poslední akční vlna vstupenek je k mání online na stránkách www.xticket.cz nebo ZDE. Vstupenky budou k dispozici i na místě, ale v předprodeji je seženete výrazně levněji.
Brány areálu se otevřou v 11.45.

Ústecký Majáles. Zdroj foto: Oficiální archiv Ústeckého Majálesu
Ústecký Majáles. Zdroj foto: Oficiální archiv Ústeckého Majálesu

Sledujte naše sociální sítě a webové stránky, abyste nezmeškali žádné novinky ohledně lineupu, lístků a exkluzivních soutěží, které probíhají celý měsíc až do samotné akce!
Těšíme se na vás!

Informace o Ústeckém Majálesu

Ústecký Majáles je největší studentský festival v Ústeckém kraji, který se každoročně těší velké popularitě a účasti tisíců nadšených návštěvníků. Festival nabízí širokou škálu hudebního a kulturního programu, komfortní prostor pro relaxaci, kulturní aktivity a širokou nabídku gastronomických pochoutek. Na majálesu se postaráme o vaše potřeby a zajistíme, abyste si užívali každý okamžik. Je to nezapomenutelná událost, která spojuje všechny generace a přináší do města energii a radost z hudby.