Vánoční vytrubování a Živý betlém na zámku Veltrusy: Objevte pravé kouzlo Vánoc!

Vánoční vytrubování. Zdroj: Státní zámek Veltrusy. Poskytla: Barbora Marešová.
Vánoční vytrubování. Zdroj: Státní zámek Veltrusy. Poskytla: Barbora Marešová.

Vstupte 16. prosince 2023 do kouzelného světa Vánočního vytrubování a 17. prosince 2023 objevujte kouzlo Živého betléma na Zámku Veltrusy. Zažijte neopakovatelné okamžiky plné tradic, hudby a radosti, které vytvoří nezapomenutelný rámec pro váš vánoční zážitek. Přijďte a nechte se unést atmosférou Vánočních okamžiků na tomto nádherném zámku!

Vánoční vytrubování na Zámku Veltrusy

Přijďte oslavit vánoční čas v jedinečném stylu plném zážitků na krásném Zámku Veltrusy! Vše začne magickým Vánočním vytrubováním, kde od trubačů na zámeckém balkoně zazní promenádní koledy směrem do parku, doplní tak atmosféru pro vaši procházku. Zažijte tento pohled i poslech v sobotu 16. prosince 2023 od 14:00 a od 15:00 hodin.

Živý betlém u Salla tereny

Živý betlém na zámku Veltrusy. Zdroj: Státní zámek Veltrusy. Barbora Marešová.
Živý betlém na zámku Veltrusy. Zdroj: Státní zámek Veltrusy. Barbora Marešová.

Následně se přesuňte k tradičnímu Živému betlému, který se koná na Zámku Veltrusy 17. prosince 2023. Průvody z hlavní brány a od Holanského selského domu se setkají u Salla tereny, kde společně zazpívají Ježíškovi v jesličkách. Tato tradiční akce přináší nejen dojemný pohled na živý obraz vánočního příběhu, ale také teplý pocit společenství a radosti. Zároveň si u Holandského Selského domu, v bistru Kravín a kavárně u Hlavní zámecké brány můžete vychutnat občerstvení.

Ať už sledujete koledy od trubačů nebo se ponoříte do atmosféry Živého betléma, obě akce jsou pro vás zdarma. Přijďte a nechte se ohromit kouzlem vánočních okamžiků na Zámku Veltrusy. Vaše Vánoce budou letos plné nezapomenutelných vzpomínek!

Kde se „Vánoční vytrubování a Živý betlém“ koná?

Zámek Veltrusy
Ostrov 59
277 46
Veltrusy

Středočeský kraj

Datum akce a vstupné:

Datum akce:
Vánoční vytrubování: 16. prosince 2023, 14:00-14:30 hodin, 15:00-15:30 hodin
Živý betlém: 17. prosince 2023, 14:30-17:00 hodin

Vstupné:
zdarma

Kontakt

Tel.: +420 778 751 563
E-mail: maresova.barbora@npu.cz
Web: www.zamek-veltrusy.cz