Večer otevřených bran na zámku Žleby: Prozkoumejte památku pod rouškou tmy

Zámek Žleby. Foto: Flickr.com / Herbert Frank
Zámek Žleby. Foto: Flickr.com / Herbert Frank

Večer otevřených bran na zámku Žleby nabízí jedinečnou historickou památku s pohádkovým vzhledem a bohatě zdobenými interiéry. Tento nádherný zámek láká návštěvníky svým romantickým prostředím a odkazem na minulé časy. Tentokrát vám ukáže svou večerní tvář.

Tmy se bát nemusíte

Vstupte do bran na žlebský zámek, který se právě zahalil do večerního šera, a vychutnejte si netradiční prohlídku, která odhalí to, co za denního světla zůstává skryto. Společně se projdeme napříč staletími a zažijeme jedinečnou atmosféru této romantické knížecí rezidence s jejím přepychovým vybavením.

Račte vstoupit do pohádky

Můžete si vybrat jeden ze dvou zámeckých okruhů nebo jejich kombinaci. První okruh vám představí skutečné kouzlo tohoto pohádkového zámku a jeho poklady. Během zhruba 50 minut budete mít možnost prozkoumat romantické interiéry knížecí rezidence.

Odhalte knížecí tajemství

Druhý okruh vás zavede do soukromých komnat knížecí rodiny a odhalí tajemství jejich každodenního života v minulosti. Při zhruba 50 minutové prohlídce se dostanete do míst, která běžně nejsou veřejnosti přístupná.

Výjimečně otevřeno večer právě pro vás

Večer otevřených bran je připraven speciálně pro ty, kteří nemohou navštívit žlebský zámek během jeho obvyklé denní otevírací doby. Takže neváhejte a přijďte zažít tento jedinečný zážitek. Brány zámku se pro vás mimořádně otevírají večer…

Kde se Večer otevřených bran koná?

Státní zámek Žleby
Zámecká 1
285 61
Žleby
Středočeský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce: 22. 7. 2023
Vstupné*:
Základní: 200,- Kč
Senioři (65+ let): 160,- Kč
Mládež (18-24 let): 160,- Kč
Snížené ZTP, ZTP/P: 160,- Kč
Děti (6-17 let): 60,- Kč

Kontakt

Tel.: +420 724 134 325
e-mail: zleby@npu.cz
www.zamek-zleby.cz

*Pro první okruh při nákupu vstupenky online zvolte Speciální prohlídka 1.
Pro druhý okruh při nákupu vstupenky online zvolte Speciální prohlídka 2.