Za pokladem kněžny Libuše: Zkoumejte historii s pomocí nových technologií!

Vyšehrad. Zdroj: Katerina Loukotová.
Vyšehrad. Zdroj: Katerina Loukotová.

Zážitek na Vyšehradě: Procházka „Za pokladem kněžny Libuše“ vás zavede do srdce legend a za tajemstvím tohoto historického místa. Připojte se 13. ledna 2024 k profesionální průvodkyni, vyzkoušejte moderní technologie a objevte poutavé příběhy spojené s Vyšehradem.

Nový pohled na historii a legendy při jedinečné procházce

Vyšehrad. Zdroj: Katerina Loukotová.
Vyšehrad. Zdroj: Katerina Loukotová.

Přijďte zažít Vyšehrad novým způsobem – objevte legendární místa spojená s kněžnou Libuší při fascinující procházce „Vyšehrad: Za pokladem kněžny Libuše.“ S profesionální průvodkyní se vydáte na výpravu, kde každý krok oživí pověsti a příběhy spojené s tímto historickým místem.

S chytrým mobilem za pokladem

Upoutávka k akci. Zdroj: Katerina Loukotová.
Upoutávka k akci. Zdroj: Katerina Loukotová.

Při této dobrodružné cestě, která zabere 2 hodiny a měří necelé 3 km, se dostanete až k vyšehradské skále, kde je skrytý poklad kněžny Libuše. S chytrým mobilem (bude k dispozici případně erární), starodávnou knihou, ve které jsou schované GPS souřadnice vedoucí k pokladu, vyjdete vstříc záhadám Vyšehradu. Na konci vás čeká překvapení! Abyste je objevili, musíte se zaposlouchat do pověstí a příběhů spojených s legendárním Vyšehradem.. Nezapomeňte se registrovat a rezervovat si svá místa na tuto jedinečnou procházku.

Po registraci získáte bližší informace, co se trasy týče. Výchozím bodem bude pro všechny zvídavé dobyvatele pokladu Táborská brána.

Přijďte a zažijte Vyšehrad s novým pohledem na historii a legendy.

Kde se procházka „Za pokladem kněžny Libuše“ koná?

Táborská brána
V Pevnosti 35/11
128 00
Praha 2 – Vyšehrad

Kraj Praha

Datum akce a vstupné

Datum akce:
13. ledna 2024

Vstupné:
250,-

Kontakt

Tel.: +420 734 416 973
E-mail: loukotovakaterina@gmail.com
Web: www.jakprezitdovolenou.cz