Zažijte expresivní umění: Výstava „Obrazy z Duše“

Český Krumlov - synagoga. Autor: Palickap/https://commons.wikimedia.org/
Český Krumlov - synagoga. Autor: Palickap/https://commons.wikimedia.org/

Zažili jste někdy pocit, že by na vás obraz promlouval, nebo vás snad něžně hladil po duši? Českokrumlovská malířka Martina Šmejkalová pro vás připravila výstavu tematicky nazvanou „Obrazy z Duše“. Pokochejte se a nasajte atmosféru děl této nadané umělkyně.

Jedinečná výstava „Obrazy z Duše“

Přijďte a vychutnejte si atmosféru výstavy „Obrazy z Duše“ v Českokrumlovské synagoze. Tato jedinečná výstava potrvá od 14. srpna do 24. září 2023.

Od křehkosti až po zranitelnost

Českokrumlovská malířka Martina Šmejkalová vás zavede do svého světa umění, kde se spojují různé techniky, přičemž dominuje akrylová malba. Její abstraktní obrazy nesou emocionální hloubku a lidskou podstatu, od křehkosti a zranitelnosti po sílu a význam. Kromě figurální malby v oleji, která přináší výzvu v podobě lidského těla, si na jejích obrazech můžete všimnout toho, jak umělkyně do každého díla vkládá kus své energie a srdce. To vše můžete pocítiti skrze barvy, které vyzařují ze všech jejích děl.

Lidské emoce skrze obraz

Přijďte a nechte se okouzlit jedinečným spojením umění, emocí a nadčasového výrazu na plátně. Tato výstava vám umožní ponořit se do světa lidských emocí a zamyšlení nad životem.

Poznejte umění na místě plném inspirace, navštivte „Obrazy z Duše“.

Kde se „Martina Šmejkalová: Obrazy z duše“ koná?

Synagoga Český Krumlov
Za Soudem 282
381 01
Český Krumlov
Jihočeský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:

14. srpna – 24. září 2023
Pondělí – neděle

Vstupné:

Dobrovolné

Kontakt

Tel.: +420 604 217 174
E-mail: info@synagoga-krumlov.cz
www.synagoga-krumlov.cz