Čertovský rej v Zoo Děčín: Podnikněte cestu peklem plnou zábavy!

Čertovský rej v Zoo Děčín. Zdroj foto: Zoologická zahrada Děčín - Pastýřská stěna, příspěvková organizace. Poskytla: Ajka Houšková.
Čertovský rej v Zoo Děčín. Zdroj foto: Zoologická zahrada Děčín - Pastýřská stěna, příspěvková organizace. Poskytla: Ajka Houšková.

Vstupte do světa ďáblů a pekelných dobrodružství na nezapomenutelném Čertovském reji v děčínské zoo! První prosincová sobota 2. prosince 2023 od 14 hodin se promění v mikulášskou nadílku plnou překvapení a zábavy.

Pekelná cesta pro malé odvážlivce

Čertovský rej v Zoo v Děčíně bude stát za to! Děti se mohou těšit na pekelnou cestu, kde se naučí čertovská kouzla a záhadné triky. V soutěžích budou zkoušet dovednosti, jako je přiložení pod čertovský kotel, jezení zelí s čertovským šklebem, spáchají návštěvu čertovské babičky, zkusí si pravý čertovský hazard a mnoho dalšího. Skupina Ignis Iter dodá reji vizuální a zvukové efekty, které zvýrazní čertovskou atmosféru.

Odměny pro šikuly

Pro ty, kteří zvládnou všechny úkoly, jsou připraveny nejen dárky od Mikuláše, ale také buřtíky na opékání u pekelného ohně. Prvních 200 dětí dostane speciální čertovskou nadílku, a aby si dospělí přišli na své, nechť si přinesou své buřty.

Napíšete dopis Ježíškovi?

Zoo Děčín začne adventní období nejen Čertovským rejem, ale i vánočním nasvícením areálu, vánočním stromem a betlémem. Součástí betlému je schránka na dopisy pro Ježíška, kam mohou děti až do Štědrého dne posílat svá tajná přání.

Zkraťte si čekání na Ježíška

Adventní radost bude vrcholit VSTUPEM ZDARMA na Štědrý den 24. prosince 2023. Lidé mohou v tento den navštívit zoo a zkrátit si čekání na Ježíška. Pro ty, kdo by chtěli přispět, je možnost donést zvířatům potravinové dárky, jako jsou tvrdé pečivo, jablka, mrkve, oříšky a další.

Přijďte si užít čertovskou zábavu a zároveň podpořit děčínskou zoo v adventním období!

Kde se „Čertovský rej v Zoo Děčín“ koná?

Zoo Děčín
Žižkova 1286/15
405 02
Děčín IV

Ústecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
2. prosince 2023

Vstupné:
Dle ceníku.
Štědrý den: ZDARMA

Kontakt

Tel.: +420 412 531 164
E-mail: marketing@zoodecin.cz
Web: www.zoodecin.cz