Hřebelcování poníků na Dětském ranči Hlučín: Víkendová zábava vaše děti nadchne!

Hřebelcování poníků
Hřebelcování poníků. Zdroj: Dětský ranč Hlučín

Máte doma malé obdivovatele koní? Pak je vezměte o víkendu 18.–19. listopadu do Dětského ranče v Hlučíně na Hřebelcování poníků. Kromě jízdy na koních si vaše ratolesti vyzkoušejí řádně vyčesat poníky.

V Dětském ranči Hlučín denně probíhá vodění dětí na koni, které se těší velké oblibě. Děti se tu však mohou seznámit i s tím, co všechno práce s koněm obnáší.

Hřebelcování poníků
Dětský ranč Hlučín nabízí řadu služeb malým i velkým, skupinám i jednotlivcům, milovníkům koní i všem, kteří chtějí prožít bezstarostný den v přírodě. Zdroj: Dětský ranč Hlučín z. s.

Hřebelcování je důležitou součástí péče o koně, aby jeho kůže mohla dýchat, zbavovala se špíny a malých odumřelých částí kůže. Čištěním se mechanicky dráždí povrch koňské kůže, příslušné svalstvo, nervy a cévy, čímž se povzbuzuje jejich činnost. Srst dobře čištěných koní má zdravý lesk. Pravidelným hřebelcováním se navíc buduje vzájemný vztah mezi člověkem a koněm.

Hřebelcování poníků
Hřebelcování poníků. Zdroj: Dětský ranč Hlučín

Víkend 18. a 19. listopadu přinese dětem při návštěvě Dětského ranče Hlučín mnoho zážitků. Užijí si projížděk na koni a pod vedením instruktorů budou česat poníky. Připraví si také ohniště a na ohni budou opékat špekáčky. A komu už bude zima, může využít občerstvení v restauraci.

Hřebelcování poníků
Hřebelcování poníků. Plakát k akci. Zdroj: Dětský ranč Hlučín

Kde se HŘEBELCOVÁNÍ PONÍKŮ koná?

Dětský ranč Hlučín
Celní 1996/10b
748 01 Hlučín

Moravskoslezský kraj

Datum a vstupné

18. listopadu 2023 10:00 – 19. listopadu 2023 18:00

Cena: 89 Kč
Snížená cena: 45 Kč

Kontakty

Tel.: +420 603 201 421
E-mail: ranc@detskyranc.info
Web: www.detskyranc.cz