Někdo to rád HOT! Okořeňte si život na Chillibraní v Brně

Chilli papričky
Chillibraní / Ilustrační foto / Chillibrani.cz

Máte rádi, když vás chuť chilli příjemně dráždí na jazyku? Jestli ano, na Chillibraní se vám bude líbit. V sobotu 2. září 2023 se milovníci peprného koření sejdou v brněnském areálu Bzzzukot. Bude se degustovat letošní úroda papriček a výrobky z nich. Příjemný letní gastro festival nabídne spoustu stánků s jídlem, pitím a hlavně chilli ve všech podobách, doprovodný program na pódiu i mimo něj a jako již tradičně zlatý hřeb programu – Chilližrouta čili soutěž v pojídání pálivého.

Přijďte poklábosit s ostatními chilližrouty o pěstování, úpravě i konzumaci chilli. K tomu vám bude hrát pohodová muzika v příjemném prostředí plném zeleně, ideálním pro piknik.

Areál Bzzzukot v brněnských Židenicích je volně přístupný, takže od 11 hodin můžete ochutnávat dobroty ze stánků, nakoupit si chilli omáčky, papričky i věci potřebné k pěstování. V každém stánku bude dostupné minimálně jedno pálivé i nepálivé jídlo. Ostrou chuť můžete vydatně spláchnout pivem z malých řemeslných pivovarů.

Soutěž pojídání pálivého – Chilližrout
Soutěž pojídání pálivého – Chilližrout / Chillibrani.cz

U stánků si na své přijdou také ti, kteří pálivému neholdují. Nabízet se bude vždy minimálně jedno pálivé i nepálivé jídlo.

Den návštěvníkům zpestří doprovodný program. Pro děti bude k dispozici hřiště. Akce proběhne za každého počasí.

Nenechte si ujít největší festival pálivého jídla (hotfood) v České republice i ve střední Evropě!

Kde se Chillibraní koná

Areál Bzzzukot
Líšeňská
636 00 Brno-Židenice
GPS: 16.656951%2C49.196553
Jihomoravský kraj

Datum a vstupné

2. září 2023, 11:00 – 22:00

Cena: zdarma

Kontakty

Tel.: +420 777 258 465
E-mail: info@chillibrani.cz
Web: www.chillibrani.cz