Ostravský festival Zdraví a Duše se letos zaměří na bylinky

Zdraví & Duše
Zdraví & Duše. Ilustrační foto: Lucas Pezeta. Zdroj: pexels.com

Chcete si zlepšit zdraví a celkově svůj život? Pak si nenechte ujít ostravský festival Zdraví & Duše, který představí možnosti, jak žít zdravěji a jak změnit svůj život nebo jen úhel pohledu. Přijďte načerpat energii a dozvědět se více o novinkách ve zdravém životním stylu. Setkáte se s osobnostmi a zástupci firem z alternativní sféry. Festival plný zdraví, alternativy a esoteriky proběhne na výstavišti Černá louka v Ostravě v pátek a sobotu 1. a 2. září 2023.

Každý ročník má své téma a ten letošní se zaměří na bylinky.

Máte rádi procházky v přírodě? Chcete se dozvědět více o bylinkách a léčivých rostlinách? Znáte postupy, jak sušit bylinky, které jsou pro vás ty nejlepší? Právě vám patří vstupní hala pavilonu A, kde najdete BYLINKOVÉ KRÁLOVSTVÍ. Odborným garantem a spolutvůrcem je paní bylinkářka Renáta Jahodová, která je mimo jiné také organizátorkou festivalu Oslavy bylin.

Součástí festivalu Zdraví & Duše jsou tři přednáškové sály (Heřmánek, Šalvěj a Jitrocel), kde si poslechnete 36 přednášek. Hlavními tématy jsou celostní medicína, bylinky, minerály, astrologie, chiromantie, feng-shui, záhady a tajemno, cestovatelské příběhy, homeopatie, ukázky meditace i workshopy. Podrobný program najdete zde.

Festival Zdraví & Duše v Ostravě
Festival Zdraví & Duše v Ostravě. Zdroj: Černá louka s.r.o.

Prodejní stánky na vás čekají v hale NA1, kde více než 70 vystavovatelů z tuzemska i zahraniční představí své produkty a služby pro zdravý životní styl a alternativní způsob života.

Kde se festival Zdraví & Duše koná

Výstaviště Černá louka
Ostrava– Moravská Ostrava
Moravskoslezský kraj

Termín a vstupné

1.– 2. září 2023, 10:00–18:00 hod.

Cena: 110 Kč
Snížená cena: 60 Kč
ZDARMA: děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P

Kontakty

Černá louka s.r.o.
Černá louka 3235
Ostrava – Moravská Ostrava
702 00
Tel.: +420 723 982 003
E-mail: denisa.urbanova@cerna-louka.cz
Web: www.zdravi-duse.cz