PokéTour České Budějovice: Objevte legendární svět plný Pokémonů!

PokéTour České Budějovice. Zdroj: SPORTJOY, z.s. Poskytla: Linda Hrnčířová.
PokéTour České Budějovice. Zdroj: SPORTJOY, z.s. Poskytla: Linda Hrnčířová.

Navštivte 13. ledna 2024 nezapomenutelné PokéTour v Českých Budějovicích! Celodenní akce nabídne fanouškům Pokémonů možnost výměny, sbírání, a hraní karetní hry Pokémon TCG. Užijte si zábavný program s soutěžemi, výukou, a setkáním s oblíbenými postavičkami jako Pikachu a Eevee.

PokéTour – Legendární svět plný Pokémonů

Přijďte na nezapomenutelnou PokéTour v Českých Budějovicích a zažijte den plný zábavy, dobrodružství a Pokémonů! Akce začíná v 10:00 hodin, během celého dne můžete očekávat vzrušující program. Naučte se vyměňovat Pokémon karty na burze, získejte nové kousky do své sbírky a zlepšete své dovednosti v karetní hře Pokémon TCG. Zároveň se naučíte rozpoznat falešné karty. Soutěžte o hodnotné ceny v oblíbeném bingu, tombole, mini hrách a kvízu.

Zažijte PokéTour jako nikdy předtím!

Vyzkoušejte své štěstí a dovednosti v Pokémon bingo od 12:00 hodin, bavte se při Pokémon minihrách od 14:00 hodin. Až se naladíte na vlnu správných fanoušků, soutěžte o skvělé ceny v tombole, které na vás čekají od 17:00 hodin. Pro nejmenší návštěvníky je připravený dětský koutek s tematickými omalovánkami. Nechte se okouzlit přítomností oblíbených maskotů Pikachu a Eevee.

Zažijte den plný radosti a vzrušení s dalšími fanoušky Pokémonů!

Kde se „PokéTour České Budějovice“ koná?

Nákupní centrum Géčko
České Vrbné 2360
370 11
České Budějovice

Jihočeský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
13. ledna 2024, 10:00 – 18:00 hodin

Vstupné:
zdarma

Kontakt

Tel.: +420 777 851 655
E-mail: info@sportjoy.cz
Web: www.sportjoy.cz