Přijďte na Sametové posvícení: Satirický Karnevalový průvod v srdci Prahy!

Sametové posvícení – satirický průvod Prahou. Zdroj: Sametové posvícení.
Sametové posvícení – satirický průvod Prahou. Zdroj: Sametové posvícení.

Přijďte na Sametové posvícení: Karnevalový průvod plný satiry v Praze! Zažijte zábavu, výtvarnou nadsázku a hudební veselí v pátek 17. 11. 2023 od 15 do 19 hodin. Letošní téma zaměřené na školství a společenskou apatii vás pobaví a zároveň přiměje k zamyšlení. Podpořte aktivní občanskou iniciativu na této unikátní události!

Satirický karnevalový průvod: Sametové posvícení v Praze 2023

Prožijte jedinečný zážitek v pátek 17. 11. 2023 od 15 do 19 hodin, kdy se ulicemi Prahy projde průvod plný humoru, nadsázky a satiry na aktuální společenské otázky. Průvod masek bude letos zaměřený na palčivé problémy v našem školství a celospolečenskou apatii s tím spjatou.

Trasa průvodu

Jednotlivé skupiny či kliky vám během průvodu předem vytyčenou trasou představí stěžejní témata se satirickou lehkostí. Průvod Sametového posvícení 17. 11. 2023 nabídne neopakovatelný zážitek v srdci Prahy. Začne defilé na Kampě u Sovových mlýnů od 15:00 hodin, kde se účastníci sejdou a připraví se na cestu plnou humoru a satiry. Odtud v 15:30 hodin vyráží průvod přes Maltézské náměstí, Mosteckou ulici a Karlův most. V 17:00 hodin dorazí na Betlémské náměstí a pokračuje přes Betlémskou ulici a Smetanovo nábřeží. V 18:00 hodin projde Národní třídou a Na Příkopě, aby kolem 18:30 hodin završil trasu defilé na Ovocném trhu. Na závěr, od 19:00 hodin, bude mít každý z účastníků příležitost pokračovat v zábavě na adrese Hybernská 4, kde proběhne afterparty.

Nechte se provést Prahou s trochou zamyšlení

Letošní akce nese název „Ohýbání Komenského“. Neziskový sektor, studenti, žáci a hudebníci vás provedou Prahou a prostřednictvím výtvarného umění a humorných vystoupení vás pobaví a zároveň přimějí k zamyšlení. Přijďte podpořit aktivní občanskou iniciativu a bavte se na Sametovém posvícení!

Kde se „Sametové posvícení“ koná?

Sametové centrum
Hybernská 4
110 00
Praha 1

Kraj Praha

Datum akce a vstupné

Datum akce:
17. listopadu 2023, 15-19 hodin

Vstupné:
zdarma

Kontakt

Email: sametoveposviceni@gmail.com
Web: www.sametoveposviceni.cz
Facebook