Přijďte, zažijte a Ochutnejte Mexiko!

Ochutnejte Mexiko. Botranická zahrada Teplice. Ilustrační foto. Autor: Botanická/https://commons.wikimedia.org/.
Ochutnejte Mexiko. Botranická zahrada Teplice. Ilustrační foto. Autor: Botanická/https://commons.wikimedia.org/.

Zažijte kouzlo Mexika v teplické botanické zahradě! Přijďte ochutnat autentické mexické speciality, zjistit, jak se vyrábí tequilla a prozkoumat fascinující svět mexických rostlin. Tento nevšední večer s degustací a komentovanou prohlídkou se uskuteční v pátek 10. listopadu 2023 od 18:00 do 20:00 hodin.

Hola, amantes del tequila!

Hola, amantes del tequila! Vítá vás nevšední večerní komentované prohlídka s degustací v teplické botanické zahradě. Prozkoumejte kulturu Mexika ve spojitosti s fascinujícími rostlinami. Tušíte, z jakých rostlin se vyrábí tequila? Vše se dozvíte úžasnou formou!

Ochutnejte Mexiko!

V pátek 10. listopadu 2023 od 18:00 do 20:00 hodin vás čeká jedinečný večer, který nejenže oživí večerní skleníky, ale také vás zavede do srdce mexické kuchyně. Ochutnáte autentické mexické speciality a vyzkoušíte tři druhy tequilly.

Cena za tento zážitek je 799,- Kč na osobu, a to včetně rautového občerstvení. Kapacita je omezena, proto si rezervujte své místo co nejdříve na info@botanickateplice.cz.

Tento nevšední večer je připraven ve spolupráci s Hotelovou školou Teplice a slibuje skvělý pohled na Mexiko přes jeho kulinářskou a botanickou stránku. Nechte se unést do dalekého Mexika a zažijte unikátní zážitek v teplické botanické zahradě.

 

Kde se akce „Ochutnejte Mexiko“ koná?

Botanická zahrada Teplice
Josefa Suka 1388/18
415 01
Teplice

Ústecký kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
10. listopadu 2023

Vstupné:*
799,-Kč

Kontakt

Tel.: +420 417 534 359
E-mail: info@botanickateplice.cz
Web: www.botanickateplice.cz

*Vstupné je včetně rautu.