Strážkovické posvícení s dechovou kapelou Babouci: Nalaďte se na uměleckou vlnu s tradicí!

Strážkovické posvícení s dechovou kapelou Babouci. Zdroj: Obec Strážkovice.
Strážkovické posvícení s dechovou kapelou Babouci. Zdroj: Obec Strážkovice.

Přijďte a zažijte tradiční Strážkovické posvícení s dechovou kapelou Babouci! Obec Strážkovice vás srdečně zve na tuto zábavu, která se bude konat dne 11. 11. 2023 od 20:00 hodin v KD Strážkovice.

Navštivte Strážkovické posvícení, které vám přichystá naprosto jedinečný zážitek. K tanci a poslechu vám zahraje nejstarší jihočeská dechovka kapela Babouci, která se může pyšnit více než 155 lety hraní v České republice. S Babouky si užijete jedinečný hudební zážitek v jedenáctičlenném obsazení. Jejich unikátní styl spočívá v tom, že celá přední řada kapely, včetně bubeníka, zpívá sborově a tento zpěv postupně proplétá sóly klarinetů, křídlovek a baskřídlovek. Ve druhé řadě kapely pak doprovází dvě doprovodné trubky, bastrubka, bicí a tuba. Babouci jsou známí svým interpretacemi jihočeských lidových písní, které okoření orchestrálními skladbami.

Na této krásné akci máte zajištěné Posvícenské menu. Husu je dobré si dopředu rezervovat na telefonním čísle: 608 999 140. Toto menu není součást ceny vstupného.

Toto Strážkovické posvícení bude nezapomenutelným zážitkem plným hudby a tance. Přijďte a náležitě si jej vychutnejte!

Kde se „Strážkovické posvícení“ koná?

Obec Strážkovice
Strážkovice 78
Trhové Sviny
374 01
Strážkovice

Jihočeský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
11. listopadu 2023

Vstupné:
150,-Kč

Kontakt

Tel.: +420 776 277 956
E-mail: kultura@strazkovice.cz
Web: www.strazkovice.cz