Už nevíte, jak zabavit své děti? Vezměte je na Pohádkový festival do Kyjova

Pohádkový festival Kyjov. Foto: kinderevents.cz

Čím a jak vyplnit dětem jejich program, když dny jsou tak dlouhé, školy a školky zavřené a naše ratolesti neví, co roupama dělat? Zkuste je navnadit na Pohádkový festival v Kyjově, na to se určitě chytí a zajisté  přislíbí, že budou hodní, jen když je tam vezmete. Dlouho se ostatně nenačekají, festival vypukne již příští sobotu 22. července.

1. ročník velkého zábavného rodinného Pohádkového festivalu v Kyjově slibuje spoustu atrakcí, zábavy, skvělé hudby, jídla i soutěží. Na hlavním pódiu vystoupí řada známých a oblíbených umělců jako třeba dětská pěvecko-taneční hudební skupina LOLLIPOPZ. Z bájné země jménem Kouzlenky přijede i víla Veseluška se svým tanečním doprovodem Berušky! Nebude chybět Kateřina z Českých Budějovic alias BibiBum, s níž si ti nejmenší zanotují lidové písničky. Na rozpustilou notu si zazpívají i zatančí se slovenskou dvojicí PACI PAC. Těšit se mohou také na oblíbené duo Karol a Kvído nebo Tropical Island Show. Celou akci ve velkém stylu uzavře Pěnová párty.

Tím však zábava není vyčerpána. Na děti čeká osm velkolepých nafukovacích atrakcí, které jsou v ceně vstupenky, a tudíž na ně mají všechny děti po celou dobu akce vstup zcela zdarma! Také si mohou zasoutěžit a získat za splnění úkolů dárečky od WIKY. Soutěže pro ně připravil Dětský dům mládeže Kyjov.

Pohádkový festival Kyjov
Pohádkový festival Kyjov. Foto: kinderevents.cz

Zkrátka nepřijdou ani mlsné jazýčky. GASTRO ZÓNA po celý den nabízí samé dobroty, po nichž se budou jen oblizovat – hot dogy, burgery, quesadillu, tortilla, waffle, palačinky, hranolky, zmrzlinu, grilované speciality, sladkosti, zákusky, cukrovou vatu a jiné. Pořadatelé pamatují i na rodiče, pro ně bude k dispozici nejen dobrá káva, ale i vinné drinky a jiné osvěžující letní drinky.

Placení na Pohádkovém festivalu bude mnohem jednodušší, protože jediné, co k tomu potřebujete, je náramek s čipem a kreditem od NFCtron. Označené dobíjecí místo naleznete přímo uprostřed parku, kde si můžete na náramek dobít kredit. S kreditem pak můžete nakupovat u všech prodejců s občerstvením.

Akce se koná v Městském parku Kyjov od 9 do 18 hodin. Vstupné na místě je 350 Kč na osobu. Děti do 2 let mají vstup zdarma, stejně tak ZTP/P po předložení průkazu.

Kde se Pohádkový festival koná?

Kraj: Jihomoravský
Okres: Hodonín
Město: Kyjov

Pořadatel akce

Agentura Kinderevents
Tel.: +420 608 620 044
E-mail: info@kinderevents.cz
Web: www.kinderevents.cz