Výstava orchidejí, masožravých rostlin, bromélií, kaktusů, sukulentů a dalších: Objevte impozantní svět plný barev!

Výstava orchidejí, masožravých rostlin, bromélií, kaktusů, sukulentů a dalších. Propagační leták, ořez. Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích.
Výstava orchidejí, masožravých rostlin, bromélií, kaktusů, sukulentů a dalších. Propagační leták, ořez. Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích.

Vstupte do fascinujícího světa rostlin na výstavě orchidejí, masožravých rostlin, bromélií, kaktusů, sukulentů a dalších v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích. Přijďte se inspirovat, naučit se a objevovat krásy přírody od 16. února do 3. března 2024!

Fascinující svět rostlin: Výstava orchidejí a masožravých rostlin v Jihočeském muzeu

Přijďte zažít fascinující svět rostlin na výstavě orchidejí, masožravých rostlin, bromélií, kaktusů, sukulentů a dalších, která probíhá od 16. února do 3. března 2024 v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích. Na výstavě, jejímiž autory jsou Markéta Aubrechtová a Martin Dlouhý, si můžete zakoupit jedinečné rostliny a vzácné botanické rarity. Každý 500. a 1000. návštěvník obdrží speciální dárek! Těšit se můžete na komentované prohlídky, poradnu pro pěstitele, květinový workshop a vzdělávací program pro školy.

Rozmanitost rostlin: Orchideje, masožravé rostliny a sukulenty v jedinečné výstavě

Přijďte se inspirovat tisíci kvetoucími orchidejemi, obdivovat bizarní masožravé rostliny a prozkoumat pestrou paletu sukulentů a kaktusů. K vidění budou unikátní exempláře, jako jsou jewel orchids, Vanilla planifolia, Dracula a Masdevallia. Rostliny budou doprovázeny ukázkou živých drobných obratlovců a sbírkou atraktivních motýlů a brouků.

Květinový workshop

Nezapomeňte si zarezervovat místo na květinovém workshopu, který se koná 29. února 2024 od 16:00 do 18:00 hodin. Účast je nutné předem rezervovat, a to nejpozději do 14. února 2024 na recepci Jihočeského muzea. Objevujte krásy světa rostlin!

Kde se „Výstava orchidejí, masožravých rostlin, bromélií, kaktusů, sukulentů a dalších“ koná?

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích
Dukelská 1
370 51
České Budějovice

Jihočeský kraj

Datum akce a vstupné

Datum akce:
Vernisáž: 15. února 2024 od 16:00 hodin
Výstava: 16. února – 3. března 2024, Po – Ne 9:00 – 17:30 hodin

Vstupné:
Plné: 60,-
Snížené: 30,-
Rodinné: 130,-

Kontakt

Tel.: +420 391 001 531
E-mail: marketing@muzeumcb.cz
Web: www.muzeumcb.cz
Facebook
Instagram