Muzikantský domeček: Den plný hudby a zábavy na zámku Brandýs nad Labem!

Brandýský zámek. Zdroj: Zámek Brandýs nad Labem
Brandýský zámek. Zdroj: Zámek Brandýs nad Labem

Muzikantský domeček je akce, kde se propojuje vášeň pro hudbu s radostí ze společného objevování. Nabízíme pestrou paletu aktivit pro děti i dospělé, jako jsou koncerty, hudební ukázky, úkolové hry a mnoho dalšího, vše v jedinečné atmosféře zábavy a vzrušení.
Zveme na nezapomenutelný den plný zážitků s Muzikantským domečkem Brandýs nad Labem!

Spousta poutavých her!

Můžete se připojit k úkolové hře s názvem „Ptačí sněm“ (10:00-11:00), která je určena pro rodiče s dětmi od 3 let nebo pro větší děti bez rodičů. Společně se vydáte na nádvoří, kde najdete okřídlené kamarády. V divadelním sále (11:00-11:40) se ocitnete „V říši křídel“. Děti z Muzikantského domečku vám představí písničky z ptačí říše a ukáží vám ptačí hlásky na svých flétničkách.
„Na zámeckém dvoře“ (12:00-13:00) vás čeká další úkolová hra, tentokrát na téma Baroka a Klasicismu. Procházkou po chodbě u zámecké kaple se přenesete do doby bohatých hudebních tradic.

Jedinečný muzikální zážitek

V zámecké kapli (13:00-14:00) se uskuteční koncert nazvaný „Hudba králů a císařů“. Žáci z Muzikantského domečku vám zahrají skladby z období Baroka a Klasicismu, které vás okouzlí svou elegancí.
Nezapomeňte také na “Koncert žáků MD“, který se uskuteční opět v zámecké kapli (14:30-15:30). Předvedou vám svůj hudební talent a přinesou vám další okamžiky radosti a inspirace. Odpoledne pokračuje v divadelním sále (16:00-17:30) vystoupením s názvem „RADIO MD“, kde si užijete populární skladby v podání žáků Muzikantského domečku.
Při krátké přestávce si můžete odpočinout a občerstvit se. Večer vás čeká další vystoupení „RADIO MD“ (18:00-19:00). Tentokrát se můžete těšit na vystoupení Dětského Bandu a souboru Puntíci, kteří vám přinesou ještě větší dávku energie a radosti.
Přijďte s rodinou a přáteli prožít den plný hudby, zábavy a kouzla Muzikantského domečku na zámku Brandýs nad Labem!

Kde se Muzikantský domeček koná?

Zámek Brandýs nad Labem
Plantáž 402
250 01
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Středočeský kraj

Datum a vstupné akce

Datum: 18.6. 2023
Vstupné:
děti: 70,- Kč
dospělí: 130,- Kč

Kontakt

tel.: +420 731 648 463
e-mail: recepcezamek@brandysko.cz
www.brandysko.cz